Szukaj

Aktualności

Sortowanie

27.09.2017.

Cadac CDC six na trasie koncertowej z KARI

Sześć koncertów, dziewięć dni i jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek popowych w Polsce – 12 października rusza trasa koncertowa KARI, podczas której artystka będzie promować swój najnowszy album „I Am Fine”, wydany latem tego roku przez wytwórnię NEXTPOP.

Podczas całej trasy koncertowej KARI muzykom towarzyszyć będzie cyfrowa konsoleta Cadac CDCsix oraz stagebox CDC I/O 3216. Realizator Foh – Łukasz Mucha.

 

KARI, czyli Karolina Bis, to wokalistka, kompozytorka i producentka z trzema płytami na koncie. Jej pierwsze albumy były porównywane m.in. do muzyki Bat for Lashes czy Lykke Li, ale wraz z publikacją materiału „I Am Fine”  styl KARI ewoluował, przez co jej utwory są nowocześniejsze i bardziej dynamiczne.

Artystka występowała na scenach największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival, Męskie Granie czy Malta Festival. Jej tegoroczny koncert na Open’er Festival, na którym po raz pierwszy zaprezentowała szerszej publiczności materiał ze swojego ostatniego albumu, spotkał się z pozytywną reakcją fanów i polskiej branży muzycznej.

Na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii artystka wystąpi na trasie koncertowej z czteroosobowym zespołem. Supportować będą ją Linia Nocna (koncerty w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Toruniu) oraz Laminate Pet Animal z Wielkiej Brytanii (koncerty w Warszawie i Krakowie).

Zapraszamy!

Kontakt w sprawie oferty produktowej CADAC: Tomasz Boroń – tbr@tommex.com.pl   tel.: 503 138 837