Szukaj

Aktualności

Sortowanie

07.06.2018.

Najnowsze wzmacniacze Dynacord TGX – flagowe wzmacniacze do aplikacji Live

  • Nowe 4-kanałowe wzmacniacze przeznaczone do aplikacji Live, o łącznej mocy do 20 000 watów, uwalniają potencjał dowolnego głośnika oferując  niezrównaną wydajność i jakość dźwięku
  • Najwyższa jakość dźwięku dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału w paśmie 96 kHz oraz rozwiązaniom FIR-Drive i Dante ™
  • Zaprojektowany do bezbłędnej i nieprzerwanej pracy – nawet przy niestabilnym napięciu zasilania
  • Zoptymalizowaną obsługę gwarantuje kompleksowe oprogramowanie systemowe i wstępnie skonfigurowany rack systemowy

 

Straubing / Las Vegas: Po wielokrotnie nagradzanym debiucie wzmacniaczy mocy IPX, które są przeznaczone do instalacji stałych, Dynacord z dumą prezentuje nowe wzmacniacze mocy TGX. Wzmacniacze zaprojektowano i wyprodukowano w Niemczech. To ostateczne rozwiązanie w zakresie wzmacniaczy dźwięku przeznaczone dla średnich i dużych aplikacji Live. TGX pojawią się na tegorocznej edycji targów InfoComm, na stoisku C1670 oraz w Demo room N109 podczas Las Vegas Convention Center w dniach 6-8 czerwca.

Niezrównana moc
Dwa modele wzmacniaczy Dynacord TGX o mocy 4 x 2500 W i 4 x 5000 W, oferują moc: 10 kW (przy 4 ohm) a nawet 20 kW przy wszystkich obsługiwanych kanałach.

Doskonała jakość dźwięku
Wzmacniacze mocy Dynacord TGX są wyposażone w funkcje sieciowe Dante ™, AES oraz wejścia analogowe. Każdy wzmacniacz TGX wyposażony jest w najnowocześniejszy w branży procesor DSP 96 kHz z technologią FIR (Finite Impulse Response). Połączenie wiodącego na rynku ultra-niskiego opóźnienia ze współczynnikiem sygnału do szumu rzędu 118 dB zapewnia niezrównaną jakość dźwięku.

Niezawodność
Wzmacniacze mocy Dynacord TGX zawierają szereg unikalnych, zgłoszonych do opatentowania technologii, zaprojektowanych w celu zapewnienia niezawodnej i stabilnej pracy systemu. Zaawansowany pakiet zabezpieczeń TGX monitoruje ponad 200 parametrów, gwarantując, że nawet w najtrudniejszych warunkach wzmacniacz będzie kontynuował pracę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, cyfrowo regulowana korekcja współczynnika mocy Dynacord (PFC) podnosi bezpieczeństwo pracy. Nawet przy zmiennych źródłach zasilania, wzmacniacze TGX pozostają stabilne i wydajne. Technologia Junction Temperature Modeling (JTM) zapewnia najwyższą możliwą moc wyjściową i wydajność w trybie tour-grade bez wyłączania i utraty jakości dźwięku. Podwójne porty sieciowe i automatyczny powrót, zapewniają dodatkową redundancję i niezawodność systemu.

Inteligentne rozwiązanie rackowe
Stojak systemowy Dynacord TGX to modułowe rozwiązanie zaprojektowane i zbudowane przez profesjonalnych touringowców dla profesjonalistów. Pojedyncza systemowa szafa rack 10 TGX jest wstępnie wyposażona w trzy wzmacniacze TGX20 i dwa niezależne przełączniki sieciowe w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy. System oferuje szereg profesjonalnych funkcji, takich jak zintegrowane przesuwne drzwi szafy, konfigurowalne opcje Wejść / Wyjść i odwracalny montaż do dystrybucji mocy. Szafy systemowe TGX można ustawiać pionowo i blokować, aby uzyskać do 180 kW mocy wyjściowej przy tej samej kompaktowej powierzchni, co konwencjonalna szafa rackowa  na wzmacniacze.

Oprogramowanie do nadzoru i kontroli nad systemem
Nowe oprogramowanie systemowe pozwala użytkownikowi zaprojektować, dostroić i obsługiwać cały system dźwiękowy za pośrednictwem oprogramowania. Opracowane we własnym zakresie, wieloplatformowe oprogramowanie, oferuje intuicyjne i usprawnione wskazówki dotyczące przepływu pracy, oszczędzając zarówno czas jak i wysiłek. System został zaprojektowany do współpracy z pakietami oprogramowania do symulowania pracy głośników, takimi jak EASE Focus i pomiary na żywo w czasie rzeczywistym z SysTune z opcjami wtyczek. Używając jasnego i ciemnego schematu kolorów, graficzny interfejs użytkownika dostosowuje się w celu zwiększenia widoczności w warunkach wysokiego i niskiego oświetlenia. Alternatywnie wzmacniacze mocy TGX można również obsługiwać za pomocą oprogramowania IRIS-Net, które oferuje wiele opcji dla bardziej złożonych konfiguracji systemów dźwiękowych.

Specyfikacja modeli *
TGX10 (4 x 2500 W przy 4 Ω)
TGX20 (4 x 5000 W przy 4 Ω)
* zmierzona przy wszystkich obsługiwanych kanałach

POBIERZ KATALOG Dynacord TGX