Szukaj

Aktualności

Sortowanie

15.11.2018.

CODA Audio w Polsce – podsumowanie sezonu letniego.

Minęło kilka miesięcy od dnia, w którym dostarczyliśmy firmie Astral systemy nagłośnieniowe CODA Audio i oto mamy już koniec letniego sezonu koncertowego, a wraz z nim nadszedł czas na jego podsumowanie.

Przypomnijmy, że systemy nagłośnieniowe CODA Audio zadebiutowały w Astral w ostatnim tygodniu czerwca 2018r., podczas realizowanych przez firmę koncertów z okazji Dni Mrągowa. W ciągu całego sezonu na systemie zagrało wielu znanych artystów, takich jak: Zakopower, TGD, Mrozu, KSU, Kult, Krzysztof Zalewski, Gooral, Monika Lewczuk, Golec uOrkiestra, Feel, Partycja, Markowska, Enej, Ania Wyszkoni, Kombii, Czerwone Gitary, Agnieszka Chylińska, Red Lips, Mesajach, Michał Urbaniak, Poparzeni Kawą Trzy, Oddział Zamknięty, Krzysztof Cugowski, Ewelina Lisowska, Doda & Virgin, Perfect oraz Rafał Brzozowski.

Od czasu debiutu, systemy AiRAY i ViRAY, były wielokrotnie wykorzystywane w okresie letniego sezonu, spisując się znakomicie, co jest nie tylko opinią właściciela firmy, ale przede wszystkim wielu zadowolonych ze współpracy klientów, o czym świadczą między innymi wpisy na firmowym profilu Astral Concert.

Pozytywne opinie nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ systemy CODA Audio należą do grona najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów nagłośnieniowych, jakie aktualnie dostępne są na krajowym rynku, a obsługiwane przez kompetentną, doświadczoną ekipę, gwarantują jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagającego odbiorcę.

Kontakt w sprawie oferty i prezentacji produktów CODA Audio: Tomasz Boroń – tbr@tommex.com.pl   tel.: 503 138 837