Szukaj

Aktualności

Sortowanie

20.05.2020.

NOWOŚĆ: Naścienne głośniki Ashly Audio Serii AW

 

 

Głośniki serii AW są idealnym rozwiązaniem dla nagłośnienia obszarów patio restauracyjnych, balkonów, powierzchni basenowych, zadaszonych aplikacji na świeżym powietrzu oraz wnętrz budynków.

 

Głośniki AW zapewniają potężny bas, czyste wysokie tony oraz precyzyjne średnie częstotliwości, gwarantując doskonałą jakość reprodukowanej muzyki do wszelkiego rodzaju instalacji od restauracji po sale konferencyjnej i obiekty sportowe. Ich imponujące brzmienie może zostać dodatkowo wzbogacone przy zastosowaniu wzmacniaczy i procesorów Ashly z zaimplementowanym oprogramowaniem Protēa lub AquaControl ™.

Seria AW przeznaczona jest do montażu naściennego zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz. Odporne na pył i wodę, idealnie nadają się do zapewnienia muzyki w tle w barach czy restauracjach (również patio), do systemów przywoławczych i muzyki w tle dla sklepów detalicznych czy rozproszonych systemów nagłośnienia w  szkołach, klubach sportowych oraz placówkach medycznych i miejscach publicznych.

Wysoce skuteczne i wytrzymałe głośniki AW tworzą kompletne rozwiązanie Ashly w połączeniu z procesorami DSP i wzmacniaczami, zapewniając użytkownikowi najbardziej spójne brzmienie możliwe dla tak małego głośnika.

Seria AW jest dostępna w czterech rozmiarach:

  • AW-2.1P 2,5” pełnozakresowy głośnik 8 Ω, stopień ochrony IP52.
  • AW-3.2P 3” 2-drożny głośnik 8 Ω, stopień ochrony IP-52.
  • AW-5.2T 5” 2-drożny głośnik z transformatorem, stopień ochrony IP54.
  • AW-8.2T 8” 2-drożny głośnik z transformatorem, stopień ochrony IP54.

W aplikacjach w pełnym zakresie częstotliwości, w których wymagana jest lepsza charakterystyka niskich częstotliwości, sprawdzi się dodatkowy 12-calowy subwoofer SP-12.1P, na przykład podczas występów muzycznych na żywo czy z DJ. Zoptymalizowane ustawienia zwrotnicy i DSP pod kątem kierunkowości urządzenia oraz jakości sygnału dostępne są dla wzmacniaczy i procesorów obsługujących Protea i AquaControl. W zestawie znajduje się osprzęt do montażu naściennego. Wszystkie modele sprzedawane są w parach.

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ