Szukaj

Audica

nag_audica_s

AKTUALNOŚCI:

Instalacja nagłośnienia Afrykarium we Wrocławiu

Instalacja nagłośnienia w restauracji Cafe Placzek w czeskim Brnie

 

Instalacja nagłośnienia w Hotelu Ambasada

Głośniki sufitowe Median

Audica MICROseries to styl i elastyczność dla instalacyjnych systemów nagłośnienia. Niszowy i wyspecjalizowany produkt przeznaczony do instalacji w obiektach typu: sklepy, restauracje, sale konferencyjne, banki, muzea oraz wszystkie pomieszczenia publicznego użytku. Ten wyjątkowy system jest rezultatem prac brytyjskich i niemieckich inżynierów. Stworzono go z myślą o cichym odtwarzaniu muzyki, w tak zwanym tle.

W przypadku pomieszczeń, w których nie występuje duży poziom hałasu, Audica MICROseries jest idealnym rozwiązaniem dla systemów Audio Wizualnych (AV), stosowanych w salach konferencyjnych, miejscach po­siedzeń i narad, muzeach, galeriach oraz pokojach hotelowych.

Audica nadaje się zarówno do cichego jak i głośnego odtwarzania. Jednak o unikalności systemów opartych na nagłośnieniu Audica świadczy fakt, iż nawet przy „cichym odtwarzaniu dźwięku” oferują pełną dynamikę w całym paśmie częstotliwości. Rozwiązania wykorzystane w kolumnach Audica gwarantują czytelną, wyraźną i przyjemną dla ucha transmisję dźwięku.

Kształty, kolory oraz materiały, z jakich zostały wykonane wszystkie urządzenia Audica, sprawiają, że można zastosować je niemal w każdej aplikacji. Różnorodność urządzeń instalacyjnych, pozwala na dopasowanie systemu do potrzeb każdego pomieszczenia. Oprócz swojej niewątpliwej funkcjonalności systemy charakteryzują się wysoką trwałością. Audica MICROseries łączy w sobie obszerną wiedzę ekspertów z dziedziny akustyki inżynie­ryjnej, ustanawiając zupełnie nowe standardy dyskretnej elegancji, elastyczności i różnorodności zastosowań.

Systemy oparte na produktach Audica MICROseries zostały wykorzystane między innymi w  Kotłowni – Politechniki KrakowskiejHotelu Ambasada oraz przy okazji modernizacji Małej Auli w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej

Katalog-Audica-mini

 

 

 


Katalog Audica PL

Katalog-Audica-mini
Katalog Audica microseries ENG

www.audicapro.co.uk