Szukaj

Aktualności

Sortowanie

07.04.2021.

News : System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu

Teatr Nowy w Zabrzu przeszedł gruntowny remont, dzięki któremu lepsze warunki zyskali zarówno aktorzy, jak i widzowie. W nowej części wybudowano klatkę schodową, umożliwiającą udostępnienie balkonu, a tym samym… Czytaj dalej »
23.03.2021.

News : TOMMEX objął wyłączną dystrybucję produktów ARX na terenie Polski

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nowy rozdział wieloletniej współpracy z australijską marką ARX, tym razem na zasadach wyłączności. Firma ARX Systems mianowała TOMMEX wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski pełnej… Czytaj dalej »
10.03.2021.

News : System nagłośnienia Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury

W ostatnich miesiącach budynek Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury został gruntownie wyremontowany, na skutek czego jest obecnie bardziej funkcjonalny i bezpieczny dla korzystających, Kapitalny remont przeszła również sala widowiskowa, gdzie pojawiła się… Czytaj dalej »
09.03.2021.

News : RCF Seria HVL

STADIONOWE SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA DALEKIEGO ZASIĘGU Zestawy głośnikowe serii HVL zapewniają prawdziwie koncertowe brzmienie wysokiej wydajności w obiektach stadionowych oraz na dużych arenach. Podobnie jak punktowe źródła dźwięku, liniowe źródła… Czytaj dalej »
15.02.2021.

News : System nagłośnienia nowej hali sportowo-widowiskowej w Puławach

Nowa hala sportowo-widowiskowa w Puławach przy ul. Lubelskiej, zarządzana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach, to jedna z najnowocześniejszych hal tego typu w naszym kraju. Obiekt posiada… Czytaj dalej »