Szukaj

Aktualności

Sortowanie

22.10.2019.

News : System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Białobrzegach

29 września otwarto zmodernizowany Stadion Miejski im. Zygmunta Siedleckiego  w Białobrzegach,  jeden z najładniejszych obiektów sportowych w radomskim regionie. W ramach generalnego remontu, oprócz nowej jakości stadionu, zawodnicy uzyskali… Czytaj dalej »
01.10.2019.

News : System nagłośnienia nowego stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu

Nowy stadion im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu jest jednym z najbardziej malowniczych stadionów lekkoatletycznych w Polsce, drugim najwyżej położonym obiektem tego typu w kraju, na wysokości 600 m.n.p.m. Stadion… Czytaj dalej »
11.09.2019.

News : Firma TOMMEX dołączyła do grona Autoryzowanych Dealerów marki Yamaha w zakresie produktów Pro Audio.

    Yamaha zapewnia najwyższej jakości profesjonalny sprzęt audio, bazujący na tradycyjnych metodach produkcyjnych oraz zaawansowanej cyfrowej technologii, oferując najlepsze rozwiązania do zastosowań w trasach koncertowych, broadcastingu, post-produkcji, w… Czytaj dalej »
06.09.2019.

News : System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Oleśnicy

  Stadion Miejski w Oleśnicy to nowoczesny obiekt sportowy, rozbudowany i gruntownie zmodernizowany w 2016 roku. Na obiekt składają się 6-torowa bieżnia (8 torów na prostej) oraz arena lekkoatletyczna, pełnowymiarowe… Czytaj dalej »
30.08.2019.

News : System nagłośnienia CODA Audio w kościele poewangelickim w Odolanowie

Źródło zdjęć: http://sako-info.pl/kosciol-poewangelicki-w-odolanowie-zyskal-nowy-blask-i-nowa-funkcje/ Rewitalizacja dawnego kościoła ewangelickiego w Odolanowie została zakończona w lipcu 2019 roku. Budynek z XVII wieku to perełka architektoniczna Gminy i Miasta Odolanów. Koszt remontu wyniósł ponad… Czytaj dalej »