Szukaj

Dźwiękowe systemy kinowe

 

Prophon – Systemy kinowe jakości HD

Systemy kinowe PROPHON to rozwiązania opracowane i zaprojektowane na bazie gromadzonej latami wiedzy i doświadczeń szwedzkiego producenta Prophon Audio & Teknik AB we współpracy z firmami instalacyjnymi i właścicielami kin.

Systemy kinowe PROPHON produkowane są od lat 70-tych w oparciu o wysokiej jakości komponenty renomowanych europejskich producentów, zapewniając bezkonkurencyjnie najwyższą jakość.

Systemy kinowe zaprojektowane, opracowane, wyprodukowane i skompletowane w Szwecji!

PROPHON oferuje systemy kinowe dopasowane do każdej wielkości audytorium – począwszy od najmniejszych 2-drożnych systemów do największych 4-drożnych systemów tubowych z driverami dedykowanymi do indywidualnego zakresu częstotliwości: LF, MF, HF & VHF.

W ofercie znajdują się systemy dla kin z widownią na 40 widzów, aż po duże obiekty kinowe z widownią na 1000 miejsc.

Wybrane realizacje:

System nagłośnienia CEIK w Olsztynie

Początkiem maja br. miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanego budynku Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych przy ul. Kościńskiego w Olsztynie, a wraz z nim, nowej sali koncertowej, która będzie służyła mieszkańcom całego województwa. Otwarcie obiektu połączone było z obchodami Dnia Strażaka. Zmodernizowane centrum to nowoczesny obiekt na miarę XXI wieku. Inwestycja, której całkowita wartość wyniosła ponad 20 mln zł, ma być przeznaczona głównie na cele kulturalne.