Szukaj

Dynacord

Logo-Dynacord-2011-TOP

Dynacord to niemiecka marka z ponad 65 letnią historią, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań w zakresie elektroakustyki. To brand, który zapadł w pamięci wielu znakomitych artystów jako synonim profesjonalnego, solidnie wykonanego i niezawodnego sprzętu o doskonałym brzmieniu i niezwykłej jakości dźwięku. Wiele z przełomowych rozwiązań technologicznych tego producenta to kamienie milowe w historii audio, a innowacja to niejako tradycja tej marki.

Faktyczna współpraca z DYNACORD rozpoczęła się już w 1977r. za pośrednictwem „Dynacord Service” (pierwszej firmy J. T. Żebrowskiego – założyciela TOMMEX), która zajmowała się dystrybucją i serwisowaniem urządzeń Dynacord.

Z wielu znakomitych systemów nagłośnienia zaprojektowanych w oparciu o sprzęt marki Dynacord przez firmę Tommex, wymienić można między innymi: system nagłośnienia dla Teatru Narodowego, System nagłośnienia Sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie, nagłośnienie Muszli Koncertowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, Instalacja w Rydułtowskim Centrum Kultury, nagłośnienie Restauracji Teatralnej we Wrocławiu, Instalacja w Siedleckim Domu Kultury, system nagłośnienia Teatru Syrena w Warszawie, Teatru Nowego w Poznaniu, Teatru im. Jaracza w Warszawie, Teatru Młodego w Warszawie, Sali Koncertowej Zamku Królewskiego, Teatru Ateneum w Warszawie, Teatru i. Witkacego w Zakopanem, Teatru Powszechnego w Warszawie, Hali Ludowej i wiele innych.

Dynacord posiada certyfikowaną w 2008r., największą w Europie i jedną z największych na świecie, halę do testów i pomiarów akustycznych, z ponad 600m2 powierzchni i 11m wysokości, z czasem pogłosu wynoszącym poniżej 1 sekundy, co  pozwala na wykonanie pomiarów odwzorowujących realistyczne warunki pracy testowanych urządzeń. Jest to praktycznie pierwsze tego typu pomieszczenie w branży pro audio.  

Dynacord jest producentem wzmacniaczy mocy, kolumn głośnikowych, procesorów dźwięku, mikserów, power-mikserów oraz kompletnych systemów nagłośnieniowych. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe systemy mobilne, jak i urządzenia do instalacji stałych: nagłośnienie koncertowe, nagłośnienie klubowe i dyskotekowe, mobilne systemy nagłośnienia, systemy nagłośnienia instalacyjnego, wielofunkcyjne kolumny głośnikowe, wzmacniacze mocy, procesory dźwięku, miksery i powermiksery, cyfrowe procesory głośnikowe i cyfrowe matryce audio, systemy bazujące na sieci IRIS – NET

 ZAPOZNAJ SIE Z WARUNKAMI GWARANCJI DYNACORD

www.dynacord.com