Szukaj

Zespół TOMMEX

Zarząd

 

Dorota Żebrowska – Finanse
telefon: +48 22 853 58 02
e-mail: dorota@tommex.com.pl

Łukasz Kamiński – Dyrektor Zarządzający
Brand Manager: G+M
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 151
e-mail: lukasz@tommex.com.pl


Administracja

 

Iza Gasek – Kierownik Biura
Administracja, księgowość
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 505
e-mail: iza@tommex.com.pl 


Dział Handlowy

 

Marcin Zimny – Dyrektor Handlowy
Brand Manager: CODA Audio (instalacje), AEQ, RCF
telefon: +48 503 138 486
e-mail: marcin@tommex.com.pl

Marzena Wójtowicz – Sales Support Manager
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 529
e-mail: marzena@tommex.com.pl

Piotr Tybura – Key Account Manager Instalacje Stałe
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 657
e-mail: p.tybura@tommex.com.pl 

Tomasz Boroń – Key Account Manager Instalacje Stałe / Pro Sound
Brand manager: CODA Audio, CADAC, VanGuard
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 837
e-mail: tbr@tommex.com.pl

Piotr Wosiek – Key Account Manager Pro Sound
telefon: +48 89 526 63 87
telefon: +48 503 138 055
e-mail: piotr@tommex.com.pl

Tomasz Lulkiewicz – Key Account Manager Instalacje Stałe
Brand manager: BOSCH, ARX, AEQ, ASHLY Audio, Yamaha, APEX
telefon: +48 503 138 484
e-mail: t.lulkiewicz@tommex.com.pl

Artur Szewczak – Account Manager Commercial Audio
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 043
e-mail: artur.szewczak@tommex.com.pl 


Dział wsparcia technicznego

 

Daniel Trybulec – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Wsparcie techniczne i projektowe
Instalacje stałe – systemy nagłośnienia PA, systemy DSO, systemy AV, systemy kongresowe
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 241
e-mail: daniel@tommex.com.pl 

Bogdan Lenart – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Projektant systemów elektroakustycznych, systemów DSO
Brand Manager: G+M, DNH
Wsparcie techniczne oraz koordynacja uruchomień i konserwacji systemów
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 161
e-mail: bogdan@tommex.com.pl

Stanisław Żywica – Specjalista ds. Technicznych
Wsparcie techniczne i projektowe
Instalacje stałe – systemy nagłośnienia PA, systemy DSO, systemy AV
telefon: +48 503 138 671
e-mail: stanislaw@tommex.com.pl


Magazyn

 

Krzysztof Matysek – Kierownik Magazynu
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 044
e-mail: magazyn@tommex.com.pl


Serwis

 

Bogdan Lenart
Dynacord Service
Arkadowa 29
02 – 776 Warszawa
tel.: (22) 852 06 15
fax.: (22) 852 06 16
e-mail.: dcserwis@tommex.com.pl