Szukaj

Zespół Tommex

Zarząd

Dorota Żebrowska – Finanse
telefon: +48 22 853 58 02
e-mail: dorota@tommex.com.pl

Łukasz Kamiński – Dyrektor Zarządzający
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 151
e-mail: lukasz@tommex.com.pl

Administracja

Izabela Gasek – Kierownik Biura
Administracja, księgowość
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 505
e-mail: iza@tommex.com.pl 

Dział Handlowy

Marcin Zimny – Dyrektor Handlowy
Specjalista ds. systemów nagłośnieniowych – Instalacje stałe
Brand Manager: COMMUNITY, ASHLY Audio
telefon: +48 71 368 88 96
telefon: +48 503 138 486
e-mail: marcin@tommex.com.pl

Marzena Wójtowicz – Internal Sales Manager
DYNACORD, BOSCH, CADAC, CODA Audio
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 529
e-mail: marzena@tommex.com.pl

Piotr Tybura – Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. systemów nagłośnieniowych – Instalacje stałe
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 657
e-mail: p.tybura@tommex.com.pl 

Tomasz Boroń – Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. systemów nagłośnieniowych; Obsługa sklepów muzycznych; Systemy nagłośnienia LIVE
Brand manager: DYNACORD (RETAIL), CODA Audio, CADAC
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 837
e-mail: tbr@tommex.com.pl

Piotr Wosiek – Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. systemów nagłośnieniowych – systemy nagłośnienia LIVE
Brand manager: DYNACORD (LIVE)
telefon: +48 89 526 63 87
telefon: +48 503 138 055
e-mail: piotr@tommex.com.pl

Tomasz Lulkiewicz – Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. systemów nagłośnieniowych – Instalacje stałe
Brand manager: BOSCH, ARX
telefon: +48 71 368 88 96
telefon: +48 503 138 484
e-mail: t.lulkiewicz@tommex.com.pl

Dział wsparcia technicznego

Daniel Trybulec – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Wsparcie techniczne i projektowe
Instalacje stałe – systemy nagłośnienia PA, systemy DSO, systemy AV, systemy kongresowe
telefon: +48 12 636 97 92
telefon: +48 503 138 241
e-mail: daniel@tommex.com.pl 

Bogdan Lenart – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Projektant systemów elektroakustycznych, systemów DSO
Brand Manager: G+M, DNH
Wsparcie techniczne oraz koordynacja uruchomień i konserwacji systemów
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 161
e-mail: bogdan@tommex.com.pl

Magazyn

Piotr Szczepaniak – Kierownik Magazynu
telefon: +48 22 853 58 02
telefon: +48 503 138 044
e-mail: magazyn@tommex.com.pl

Serwis

Bogdan Lenart
Dynacord Service
Arkadowa 29
02 – 776 Warszawa
tel.: (22) 852 06 15
fax.: (22) 852 06 16
e-mail.: dcserwis@tommex.pl