Szukaj

Aktualności

Sortowanie

19.05.2023.

News : TOMMEX – poszukujemy pracownika

W związku z dynamicznym rozwojem TOMMEX Żebrowscy Sp. z o.o. – firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku pro audio, wiodący dystrybutor sprzętu nagłośnieniowego wielu renomowanych, światowych marek – poszukuje doświadczonej… Czytaj dalej »
15.05.2023.

News : Testy nowego cyfrowego miksera Yamaha DM3 Standard

Zachęcamy do obejrzenia testu nowego cyfrowego miksera Yamaha DM3S przeprowadzonego przez Bartka Chruścińskiego. Przekonaj się, jak ten nowoczesny mikser może poprawić jakość twojej pracy. Nie przegap tej okazji i zobacz… Czytaj dalej »
09.05.2023.

News : System CODA Audio AiRAY w firmie AUDIOSOUND

Miło nam poinformować, że 21 kwietnia dostarczyliśmy system AiRAY marki CODA Audio firmie AUDIOSOUND z Gorzowa Wielkopolskiego. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, system AiRAY to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników,… Czytaj dalej »
27.04.2023.

News : Nowe miksery Yamaha – seria DM3

W związku z dużym zainteresowaniem najnowszymi konsoletami mikserskimi DM3 i DM3S marki Yamaha – w sprawie zamówień oraz dostępności bardzo prosimy o kontakt bezpośredni z Tomaszem Boroniem tel.: 503 138 837 tbr@tommex.com.pl… Czytaj dalej »
24.04.2023.

News : Nowość: Seria MA – Ultra wydajne 4 i 8-kanałowe wzmacniacze mocy Ashly Audio

Seria MA to szczytowe osiągnięcie marki ASHLY w dziedzinie wzmacniaczy mocy. Zastrzeżona technologia Ashly D-MAX™ (zastosowana po raz pierwszy w serii CA) wynosi wydajność i efektywność klasy D na… Czytaj dalej »