Szukaj

APEX

Marka APEX i rewolucyjne wzmacniacze CloudPower w dystrybucji TOMMEX!

Z przyjemnością informujemy, iż belgijska marka APEX, będąca producentem profesjonalnych innowacyjnych urządzeń audio i sprzętu audiowizualnego, dołączyła właśnie do naszego portfolio. W swojej 25-letniej historii producent zbudował wspaniałą reputację, łącząc we wszystkich swoich projektach doskonałą jakość dźwięku z łatwością użytkowania.

Produkty APEX zawsze były oparte o najnowocześniejsze technologie, m.in. jako pierwszy producent, APEX wprowadził na rynek korektor „paragraficzny”, będący połączeniem korektora graficznego i parametrycznego. Seria SL, czyli rodzina urządzeń automatycznie wyrównujących poziom dźwięku, jest używana na całym świecie i uważana za najlepiej brzmiący produkt w swojej klasie, zaś seria Procesorów Zarządzania Systemem IX² Intelli-X  jest używana podczas światowych wydarzeń najwyższej rangi.
W 2017 APEX wyprzedził konkurencję wprowadzając na rynek nową generację APEX’s Intelli-X seriesIntelli-X3 648 był pierwszym cyfrowym procesorem sygnałowym wyróżniającym się pełną redundancją pracy w sieci Dante.

Na specjalną uwagę zasługują najnowsze 4-kanałowe wzmacniacze serii CouldPower, które zdobyły w 2021 roku nagrodę Best in Market ’21: Installation, przyznawaną za najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku AV.
CloudPower to rodzina wzmacniaczy Klasy-D nowej generacji o wysokiej wierności odtwarzania, zbudowanych na autorskiej architekturze APEX GlidePath direct drive dla zapewnienia wiodącej w swojej klasie wydajności. Seria ta wyznacza nową jakość w dziedzinie wzmacniaczy mocy.

Więcej o produktach APEX: Apex Audio – Manufacturer of Professional Audiovisual equipment (apex-audio.be)

AKTUALNOŚCI:

Nowoczesny System Nagłośnieniowy na Zmodernizowanym Stadionie Miejskim w Skierniewicach

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Cieszynie

System nagłośnienia nowego stadionu Radomiaka Radom

Nagłośnienie Ośrodka Sportowego przy ul. Asnyka w Katowicach

Nowość – CloudPower CP716D 16 kanałowy wzmacniacz z Dante

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim