Szukaj

Aktualności

Sortowanie

24.04.2006.

Nowe osłony przeciwwietrzne Rycote Smoothies

W tym miesiącu, podczasNAB2006 w Las Vegas, firma Rycote wypuściła na rynek nową serię osłon przeciwwietrznych.Rycote Smoothies – tak nazywa się ten nowy, solidny i dostępny w wielu kolorach produkt.

„Smoothies” zbudowane są z dwóch warstw akustycznej pianki i zapewniają tłumienie wiatru do 22dB. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów pasujących do najpopularniejszych mikrofonów typy shotgun i mikrofonów pojemnościowych (o średnicach od 19mm do 25mm), oraz w pięciu soczystych kolorach: jeżyna, truskawka, limonka, banan i czarna jagoda.

Aby zapewnić jeszcze lepszą osłonę przed wiatrem, wraz ze„Smoothies” można stosować osłony ze sztucznego futra (Rycote Windjammers). Osłony mogą być zaopatrzone w kolorowe, nadrukowane logo.

Vivienne Dyer, dyrektor generalny Rycote: „Mamy nadzieję, że nowe Smoothies przypadną naszym klientom do gustu! Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w każdych warunkach, pianka z której są zbudowane jest odporna na działanie promieniowania uv. Jesteśmy ciekawi który z kolorów okaże się najpopularniejszy!”