Szukaj

Aktualności

Sortowanie

22.01.2007.

Muzyka z głębin.

Wyobraźmy sobie, że stoimy na brzegu basenu, skaczemy do przyjemnej chłodnej wody i ku naszemu zaskoczeniu muzyka, którą przed chwilą słyszeliśmy w basenowej hali wciąż jest z nami, brzmiąc lepiej i czyściej. Głośniki Aqua-30, zapewniające nagłośnienie podwodne, już niebawem staną się nie tylko dodatkową atrakcją Aquaparków i pływalni, ale również standardem zapewniającym większe bezpieczeństwo pływających.

Głośniki Aqua-30 gwarantują kontakt z osobami przebywającymi pod wodą. Dźwięk rozprzestrzenia się w wodzie trzykrotnie szybciej niż w powietrzu. To sprawia, że środowisko wodne charakteryzuje się wyjątkową akustyką. Wykorzystanie głośników Aqua-30 staje się zatem nieocenioną pomocą dla wszystkich ratowników, a w szczególności tych, którzy mają pod swoją opieką małe dzieci i szkolną młodzież.

Podwodne nagłośnienie to także nowa droga instruktarzu dla początkujących nurków, zdecydowanie tańsza od intercomów, którymi ze względu na swoją cenę posługują się tylko nieliczni.

Muzyka z głębin dotychczas towarzyszyła tylko wybrańcom. Jedynie osoby trenujące zawodowo pływanie synchroniczne mogły mieć z nią stały kontakt. Teraz możliwość nowych doznań otwiera się przed wszystkimi. Podwyższone bezpieczeństwo, nowa ciekawa atrakcja z pewnością zachęcą do częstszego odwiedzania pobliskiej pływalni. Zważywszy na zalety podwodnego nagłośnienia, już niebawem powinno stać się ono standardem.