Szukaj

Ashly Audio

ashlogo_blkred

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ASHLY Audio podczas targów ISE
w Amsterdamie – Hala 3, stoisko 3-C100.

 

Na stoisku zaprezentowany zostanie między innymi nowy cztero-strefowy wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem AquaControl, seria wzmacniaczy CA z technologią D-MAX i nowe wzmacniacze serii FA.

Zaprezentowana zostanie również seria nisko impedancyjnych kolumn głośnikowych IS wraz z subwooferami oraz nowa seria głośników naściennych AW.

 

AKTUALNOŚCI:

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Białobrzegach

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Oleśnicy

Nowości Ashly Audio na InfoComm 2019

Ashly Audio mXa 1502 – wzmacniacz nowej generacji

System nagłośnienia Stadionu lekkoatletycznego w Lublinie

System Nagłośnienia Hali Sportowej w Wejherowie

System Nagłośnienia Hali Sportowo-Widowiskowej w Koronowie

 

Z dniem 1 listopada 2016r. firma TOMMEX została oficjalnym wyłącznym dystrybutorem urządzeń amerykańskiej marki Ashly Audio Inc., uważanej za światowego lidera w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości i wysokiej skuteczności urządzeń do przetwarzania sygnału i wzmacniaczy mocy przeznaczonych do użytku w obiektach komercyjnych oraz na profesjonalnym rynku audio.

Ashly Audio kontynuuje swoją działalność od ponad 40 lat zgodnie ze zdefiniowaną na początku istnienia firmy filozofią, aby oferować jedynie najwyższej jakości urządzenia audio w przystępnych cenach, przeznaczone dla profesjonalnego użytkownika.

Oferta Ashly Audio to cyfrowe miksery, wzmacniacze oraz procesory. Ashly Audio to ponad 80 urządzeń sterowanych z aplikacji na komputer PC lub iPad, uzupełnionych o szereg analogowych urządzeń peryferyjnych.

Rozwiązania Ashly Audio uzupełnią ofertę firmy TOMMEX w zakresie współpracy z głośnikami Community.

Kontakt w sprawie oferty Ashly Audio: Marcin Zimny, tel. 503 138 486, marcin@tommex.com.pl

Zapraszamy do współpracy!