Szukaj

Ashly Audio

 

Kompleksowe rozwiązania marki ASHLY Audio

 

Najnowsze serie produktów ASHLY Audio stanowią kompleksową ofertę nowoczesnego systemu nagłośnienia, gwarantującego wysoką jakość reprodukowanego dźwięku, energooszczędność i wydajność.

Imponujące brzmienie nowych naściennych zestawów głośnikowych AW oraz kolumn głośnikowych IS,  może zostać dodatkowo wzbogacone przy zastosowaniu wzmacniaczy mocy i procesorów Ashly z zaimplementowanym oprogramowaniem Protēa lub AquaControl ™.

Wzmacniacz miksujący mXa-1502, stanowiący kompletny system w jednej obudowie, zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień, maskowanie dźwiękiem oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego zakresu aplikacji.

 

Naścienne zestawy głośnikowe serii AW

 

Przeznaczenie: restauracje, bary, sklepy, szkoły, kluby sportowe, miejsca publiczne

 

Seria zestawów głośnikowych AW przeznaczona jest do montażu naściennego zarówno wewnątrz, jak i w warunkach zewnętrznych, dzięki odporności na pył i wodę. Zapewniając doskonałą reprodukcję potężnego basu, czystych wysokich tonów oraz precyzyjne pasmo średnich częstotliwości, idealnie nadają się do zapewnienia muzyki tła w barach, restauracjach czy w obszarach patio restauracyjnych. Są również doskonałym wyborem dla systemów przywoławczych i systemów zapewnienia muzyki dla sklepów detalicznych czy rozproszonych systemów nagłośnienia w  szkołach, klubach sportowych, placówkach medycznych i miejscach publicznych. Imponujące brzmienie zestawów głośnikowych serii AW może zostać dodatkowo wzbogacone przy zastosowaniu wzmacniaczy i procesorów Ashly z zaimplementowanym oprogramowaniem Protēa lub AquaControl ™ za pomocą dedykowanych filtrów FIR.

 

Kolumny głośnikowe serii IS

 

Przeznaczenie: sale konferencyjne, kościoły, imprezy firmowe, wesela

 

Kolumny głośnikowe serii IS to optymalne rozwiązanie do instalacji oraz w zastosowaniu mobilnym, zapewniające równomierne i spójne pokrycie dźwiękiem w całej nagłaśnianej przestrzeni, zwłaszcza w połączeniu ze wzmacniaczami i procesorami Ashly, wykorzystującymi oprogramowanie Protēa lub AquaControl ™ przy zastosowaniu dedykowanych zestawów filtrów.

Kolumny IS znajdą zastosowanie w systemach AV, znakomicie prezentują się zainstalowane tuż obok płaskich ekranów, doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach akustycznych w kościołach, a w połączeniu z subwooferem SP 12.1P, stworzą wielozadaniowy i skuteczny system nagłośnienia, idealny do zastosowań mobilnych podczas przyjęć weselnych czy imprez firmowych.

Dwie kolumny IS mogą być łączone ze sobą za pomocą opcjonalnego wspornika. Dostępne są również mocowania do statywów i trójnogów.

 

Wzmacniacze serii FA

 

Wielofunkcyjność – wysoka jakość – niezawodność – wydajność – kompaktowy rozmiar

Przeznaczenie: Systemy PA, sale konferencyjne, kościoły, kioski

 

Seria FA została zaprojektowana z myślą o łatwym i elastycznym montażu w ciasnych przestrzeniach, w miejscach gdzie inne wzmacniacze nie zmieszczą się, na przykład  pod stołami konferencyjnymi, za ekranami czy wewnątrz kiosków – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna moc i wysoka jakość, ale przestrzeń instalacyjna jest mocno ograniczona.

Modele FA-125.2 i FA-125.4, oferują moc 125W na kanał (x 2 na 125,2 i x 4 na 125,4). Dzięki możliwości wyboru trybu pracy: Low Z lub Hi Z, są one w stanie zasilać głośniki pracujące w technologii nisko-impedancyjnej, a także rozproszone systemy nagłośnienia 70 V i 100 V. Wykorzystują one technologię współdzielenia mocy pomiędzy kanałami, pozwalającą na dowolne rozdysponowanie mocy pomiędzy pary kanałów, tak aby nie przekroczyć 250W (np. jeden kanał 220W, drugi 30W).

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa moc, sprawdzi się model FA-250.4 (4 x 250W), również zaprojektowany dla Hi Low Z, zapewniający bardzo wysoką moc w niewielkim rozmiarze 1U.

 

Wzmacniacze serii CA

 

Potężna moc – czystość brzmienia – niezawodność

Przeznaczenie: teatry, sale szkolne, kościoły

 

Seria wzmacniaczy mocy CA to szczytowe osiągniecie technologiczne w zakresie wzmacniaczy mocy.

– Opatentowana technologia Ashly D-MAX ™ wynosi efektywność klasy D na zupełnie nowy poziom
– Zoptymalizowany aktywny system chłodzenia powietrzem SailFlow ™
– Nowy ultraszybki zasilacz impulsowy
– Inteligentne zarządzanie energią

Te wszystkie cechy zapewniają bardzo wysoką wydajność wzmacniaczy, niższą emisję ciepła, mniejszy pobór energii elektrycznej, niższy poziom zniekształceń, stabilniejszą pracę i większą niezawodność.

W instalacjach takich jak teatry, sale szkolne czy kościoły możliwość zasilenia nawet dwóch wzmacniaczy z jednego obwodu elektrycznego oraz niewielkie wymagania, co do chłodzenia amplifikatorni to niezwykle pożądane cechy wzmacniacza.

 

Wzmacniacz miksujący mXa-1502

 

Cztery strefy, programowalne przedwzmacniacze, zainstalowane wzmacniacze mocy  2 x 150W i potęga programowania AquaControlDSP… Kompletny system w jednej obudowie!

 

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem Ashly AquaControl ™ zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień, umożliwia zastosowanie w systemach maskowania dźwiękiem oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego zakresu aplikacji. Urządzenie o wymiarach 1U zawiera w sobie dwa niezawodne wzmacniacze Ashly o mocy 150 W każdy, zdolne do pracy przy 2,4 i 8 omach lub 25, 70 i 100V i może przetwarzać 12 sygnałów audio, wysyłając je do czterech stref.

 

Przykładowa realizacja:

 

System nagłośnienia ośrodka Ski Resort Łódź

 

 

AKTUALNOŚCI:

System nagłośnienia Ski Resort Łódź

NOWOŚĆ: Głośniki Ashly Audio serii AW

NOWOŚĆ: Wzmacniacze mocy Ashly Audio serii FA

NOWOŚĆ: Wzmacniacze mocy Ashly Audio serii CA

NOWOŚĆ: Dwu impedancyjne kolumny głośnikowe Serii IS + Subwoofer SP

NOWOŚĆ: Ashly mXa-1502

TOMMEX zaprasza na targi ISE 2020

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Białobrzegach

System nagłośnienia Stadionu Miejskiego w Oleśnicy

Nowości Ashly Audio na InfoComm 2019

Ashly Audio mXa 1502 – wzmacniacz nowej generacji

System nagłośnienia Stadionu lekkoatletycznego w Lublinie

System Nagłośnienia Hali Sportowej w Wejherowie

System Nagłośnienia Hali Sportowo-Widowiskowej w Koronowie

 

Z dniem 1 listopada 2016r. firma TOMMEX została oficjalnym wyłącznym dystrybutorem urządzeń amerykańskiej marki Ashly Audio Inc., uważanej za światowego lidera w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości i wysokiej skuteczności urządzeń do przetwarzania sygnału i wzmacniaczy mocy przeznaczonych do użytku w obiektach komercyjnych oraz na profesjonalnym rynku audio.

Ashly Audio kontynuuje swoją działalność od ponad 40 lat zgodnie ze zdefiniowaną na początku istnienia firmy filozofią, aby oferować jedynie najwyższej jakości urządzenia audio w przystępnych cenach, przeznaczone dla profesjonalnego użytkownika.

Oferta Ashly Audio to cyfrowe miksery, wzmacniacze oraz procesory. Ashly Audio to ponad 80 urządzeń sterowanych z aplikacji na komputer PC lub iPad, uzupełnionych o szereg analogowych urządzeń peryferyjnych.

Rozwiązania Ashly Audio uzupełnią ofertę firmy TOMMEX w zakresie współpracy z oferowanymi głośnikami.

Kontakt w sprawie oferty Ashly Audio: Marcin Zimny, tel. 503 138 486, marcin@tommex.com.pl

Zapraszamy do współpracy!