Szukaj

Aktualności

Sortowanie

15.11.2006.

TOMMEX – firma na medal !

W dniu 19 października 2006r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta Ceremonia Wręczenia Wyróżnień FIRMA NA MEDAL i statuetek BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. Organizatorem konkursu był Polski Klub Infrastruktury Sportowej.

Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości m.in. Irena Szewińska, Zygmunt Smalcerz, Dorota Idzi, Grażyna Rabsztyn, Wojciech Walkiewicz.

Uroczystość rozpoczął swoim przemówieniem Marek Zdziebłowski – Prezes Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Całość prowadziła Danuta Burzyńska – Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej i Redaktor Naczelna miesięcznika ”Buildera”.

W tym roku była to już VII edycja konkursu FIRMA NA MEDAL, który może się poszczycić bardzo dużą renomą. Świadczy o tym zarówno rosnąca rokrocznie liczba ubiegających się o wyróżnienie, jak również bogata lista doskonale znanych w środowisku dotychczasowych wyróżnionych w konkursie.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma – TOMMEX Żebrowscy Sp.j. i Pan Jan Żebrowski Właściciel – została wyróżniona w kategorii „Wykonawca robót specjalistycznych w obiektach sportowych i rekreacyjnych” za systemy nagłośnieniowe do obiektów sportowych, rekreacyjnych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.

Więcej informacji na temat konkursu Firma Na Medal oraz Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej znajdziecie państwo tutaj.