Szukaj

Aktualności

Sortowanie

05.02.2008.

Nowości Dynacord

Odporne na uszkodzenia polipropylenowe obudowy oraz niewiarygodnie niska waga to główne zalety kolumn z serii D-Lite. Przeznaczone do małych i średnich obiektów wyposażone zostały w bardzo szeroki asortyment uchwytów montażowych. Ich stylowe kształty pozwalają na montowanie w każdej stałej instalacji, a specjalne uchwyty w obudowach zapewniają łatwy transport.

Sukces serii D-Lite oraz liczne uwagi użytkowników sprawiły, że konstruktorzy Dynacord postanowili rozszerzyć ofertę tej serii o kolejne kolumny i jeden system. D 12A, D 12-3A, Power Sub 312, oraz system D-Lite 1000 oparty na Power Sub 312 i dwóch satelitach D 8 to odpowiedź Dynacord na potrzeby coraz szerszej klienteli niemieckiego producenta.

Premiery Dynacord zostały zaprezentowane w trakcie wewnętrznych targów Dynacord – Hausmesse 2008. Oprócz nowości w serii D-Lite pokazano również nowy cyfrowy procesor dźwięku DSP 260. Oparty na znanym i przetestowanym hardwarze, wyposażony w wypróbowane i całkiem nowe algorytmy nowy DSP jest równie niezawodny co DSP 244, a dodatkowo jeszcze bardzie intuicyjny i przyjazny w obsłudze.