Szukaj

Aktualności

Sortowanie

15.01.2010.

Dynacord w Restauracji Teatralnej

Restauracja Teatralna we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce przepełnione bajkowym charakterem. Wnętrza lokalu zostały w całości  zaaranżowane przez teatralnych scenografów, którzy w kilku miejscach dopasowali wystrój do zaplanowanego rozmieszczenia kolumn głośnikowych. Efekt to spójny wygląd wnętrza i znakomity dźwięk.

Elementy system nagłośnienia:

  • 14 x kolumn Dynacord D8
  • 4 x wzmacniacze mocy Dynacord CL 1200
  • matryca routująca

Konfiguracja systemu nagłośnienia:

Restauracja została podzielona na 3 strefy akustyczne co pozwala na granie niezależnej muzyki w wybranych pomieszczeniach. Specjalny system przyłączy pozwala w kilku miejscach restauracji na zorgranizowanie małych form scenicznych czy też małych koncertów i przesłanie sygnału do pozostałych części restauracji. Do trochę większych imprez na wyposażeniu restauracji i teatru jest system Dynacord D-Lite 2000.

Jako ciekawostkę warto dodać, że Teatr Lalek, mieszczący się w tym samym budynku co restauracja jest w posiadaniu Bajkobusu – mobilnej sceny teatralnej.
Pojazd jest wyposażony w system nagłośnienia, w skład którego wchodzą:

Sprzęt jest w użyciu już od ponad półtora roku i nie wymagał żadnej konserwacji. Community potwierdziło swoją odporność na zróżnicowane warunki meteorologiczne, a Dynacord dowiódł, że PowerMate 600  wytrzyma wielodniowy transport nawet po nienajlepszych, polskich drogach.