Szukaj

Aktualności

Sortowanie

19.09.2011.

Instalacja Community w CSŁiI

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki to nowoczesny obiekt służący do szkolenia kadr na potrzeby sił zbrojnych RP. Na początku sierpnia 2011 centrum oddało do użytku najnowocześniejszy w Polsce Lądowy Tor Przeszkód. Otwarcie obiektu zainaugurowały zawody sportowo-obronne dla żołnierzy rezerwy NATO. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje z 11 państw.

Aby sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, wynikającym z całorocznego charakteru obiektu oraz dużym przestrzeniom wymagającym równomiernego pokrycia dźwiękiem, system nagłośnienia został zbudowany w oparciu o zespoły głośnikowe Community:

System zasilają wielokanałowe wzmacniacze mocy Dynacord DSA 8805 oraz Dynacord DSA 8405. Obydwa wyposażone w moduły kontroli i transmisji danych Dynacord RCM 810. Dwa miksery instalacyjne ARX – MIXX przygotowano z myślą o sprawnej kontroli sygnałów audio. Spójność dźwięku na całym obszarze toru zapewnia cyfrowy procesor Dynacord DSP 600, który został skonfigurowany przy wykorzystaniu oprogramowania IRIS-Net.

Dostawę, montaż oraz uruchomienie urządzeń na Lądowym Torze Przeszkód w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki zrealizowała firma Tommex Żebrowscy Sp. J.

Opis instalacji w prasie:
LiveSound---CSLiI