Szukaj

Aktualności

Sortowanie

14.08.2013.

Dynacord w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku

Płoński Dom Kultury jest nie tylko siedzibą MCK, ale również Centrum Amatorskiego Ruchu Artystycznego, w związku z czym częstą praktyką jest organizacja różnorodnych imprez, koncertów, spektakli teatralnych, wystaw, konkursów kameralnych i masowych. MCK aktywnie organizuje czas dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym w ramach inicjatyw kulturalnych „Coolturalne Wakacje”, czy „Objazdowy Dom Kultury”, nie zapominając jednakże o dorosłych organizując corocznie kilkadziesiąt imprez i koncertów.

Organizacja wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń, wymagających oprawy nagłośnieniowej możliwa jest między innymi dzięki sporemu zapleczu technicznemu, jakim dysponuje MCK. System nagłośnienia używany w Centrum oparty jest o urządzenia marki DYNACORD, między innymi kolumny serii VariLine, kolumny pełno pasmowe serii A-Line, wzmacniacze mocy serii LX oraz cyfrowe procesory głośnikowe DSP600.

W ostatnim czasie Centrum rozbudowało i uzupełniło swoje zaplecze, opierając się również na sprawdzonej przez lata i niezawodnej technologii oferowanej przez Dynacord. W rezultacie MCK dysponuje obecnie: 6 kolumnami VL212, 8 subwoofer’ami Sub28 serii VariLine, 6 wzmacniaczami mocy LX2200, 4 szt. LX3000, 8 kolumnami pełno pasmowymi serii A-Line A 115A, 4 szt. A 112A, 2 szt. subwoofer’ów aktywnych A 118A oraz dwoma procesorami głośnikowymi DSP600.

Takie wyposażenie umożliwia bezproblemową obsługę wydarzeń zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i eventów organizowanych na świeżym powietrzu, pozwalając na uzyskanie świetnego brzmienia na dużych dystansach. Aparatura jest prosta, poręczna i szybka w montażu, a dopełnieniem zestawu są uchwyty pozwalające na podwieszenie kolumn VL212 do konstrukcji np. zadaszenia.

www.mckplonsk.pl