Szukaj

Aktualności

Sortowanie

04.07.2018.

Pierwszy system CODA Audio AiRAY już w Polsce!

Z ogromną przyjemnością gratulujemy firmie Astral zakupu systemu nagłośnieniowego marki CODA Audio!

Cieszymy się, że oferowany przez nas sprzęt został doceniony przez firmę o wieloletniej tradycji, nieprzerwanie obecnej na krajowym rynku nagłośnieniowym od 1999 roku. Astral jest dziś firmą rodzinną, prowadzoną przez Dorotę i Grzegorza Łapczyńskich, których wspiera syn Adrian. Firma zatrudnia na stałe duży zespół realizatorów i techników korzystając w razie potrzeby również z pomocy wielu, sprawdzonych na przestrzeni lat, współpracowników. Oprócz nagłośnienia, oferta handlowa firmy zawiera również oświetlenie, a także zadaszone konstrukcje sceniczne. Astral specjalizuje się w realizacji wszelkiego rodzaju widowisk estradowych, od koncertów muzyki rockowej po klasykę oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i korporacyjnych. Współpracując z utytułowanymi artystami polskimi i zagranicznymi, firma odnotowała na swoim koncie wiele udanych koncertów, zrealizowanych zarówno w kraju, jak też i na Zachodzie Europy.

Astral podejmuje wiele inicjatyw wykraczających daleko poza działalność stricte techniczną. Od listopada 2015 roku, firma jest członkiem-założycielem Polskiej Izby Techniki Estradowej.

Jeszcze raz gratulujemy udanego zakupu, życząc jednocześnie przyjemności z eksploatacji oraz wielu znakomitych realizacji przeprowadzonych z wykorzystaniem systemu CODA Audio!

CODA Audio nie jest marką zupełnie nieznaną na polskim rynku, jednak zakupiony przez Państwa system otworzył zupełnie nowy rozdział w historii tego producenta. Zastosowano tu wiele nowatorskich, własnych rozwiązań konstrukcyjnych – jak na przykład falowód ViCOUPLER – pozwalających na uzyskanie dźwięku, który pod względem jakości może konkurować ze standardem wyznaczonym przez wielu innych, popularnych producentów systemów PA.

Patrząc od strony mechanicznej, istotne znaczenie mają zastosowane tu – bardzo praktyczne, przemyślane rozwiązania umożliwiające łatwe, szybkie i bezpieczne podwieszanie – zarówno samych zespołów głośnikowych w różnych konfiguracjach – jak i rack’ów mocy.

System nagłośnieniowy CODA Audio, miał swoją premierę w firmie Astral, w ostatni weekend czerwca br. Podczas realizowanych przez tą firmę koncertów z okazji Dni Mrągowa wystąpiło wielu znanych wykonawców w tym grupa Kult, Krzysztof Zalewski, Monika Lewczuk, Gooral oraz Trubadurzy. Nowy system nagłośnienia wykorzystano również podczas koncertu Golec uOrkiestra w Tarczynie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęciowej.