Szukaj

Aktualności

Sortowanie

01.10.2019.

System nagłośnienia nowego stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu

Nowy stadion im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu jest jednym z najbardziej malowniczych stadionów lekkoatletycznych w Polsce, drugim najwyżej położonym obiektem tego typu w kraju, na wysokości 600 m.n.p.m. Stadion spełnia wszelkie wymogi IAAF i PZLA, a jego trybuny są w stanie pomieścić około 400 osób.

 

Ten nowoczesny stadion lekkoatletyczny został wyposażony w system nagłośnienia oparty na zestawach głośnikowych Community, które odpowiadają za nagłośnienie trybuny głównej, płyty boiska, boiska do siatkówki plażowej oraz do nagłośnienia trasy biegowej wokół budynku i siłowni.

Sufitowe głośniki LC1-UM06E8 marki Bosch zapewniają nagłośnienie traktów komunikacyjnych i szatni w budynku, a kolumny LBC-3200/00 zapewniają nagłośnienie w obszarze sal konferencyjnych.

Wszystkie zestawy głośnikowe zasilone zostały za pomocą wzmacniaczy wielokanałowych Dynacord serii DSA, a za dystrybucję sygnałów odpowiadają dwie matryce audio Plena Matrix marki Bosch.

Stanowisko komentatora sportowego wyposażone zostało w mikser Dynacord CMS-1000-3, komplet wysokiej jakości mikrofonów bezprzewodowych i odtwarzaczy.

Dostawę i uruchomienie sprzętu zrealizowała firma Tommex.