Szukaj

Aktualności

Sortowanie

16.03.2022.

NOWOŚĆ: Wzmacniacze Ashly Audio Seria FX!

Nowa Seria FX marki Ashly Audio, to gama wielofunkcyjnych wzmacniaczy instalacyjnych wyposażonych w DSP. Wzmacniacze z serii FX są wyposażone we wbudowany bezprzewodowy punkt dostępowy (WAP) zapewniający łatwe podłączanie i konfigurację przez Wi-Fi, a także intuicyjny interfejs oprogramowania oparty na przeglądarce internetowej.

Dzięki 6 modelom do wyboru, począwszy od 2 x 60W w rozmiarze 1/2 RU (Rack Unit) do 4 x 500W w rozmiarze 2 RU, wzmacniacze Ashly FX będą idealnym rozwiązaniem dla niemal każdego projektu.

Seria FX jest dostępna w dwóch konfiguracjach: 1/2 (RU) do montażu w ciasnych przestrzeniach, w których inne wzmacniacze o dużej mocy się nie mieszczą oraz 2 RU FX 500.2 i FX500.4, które zapewnią wystarczającą moc nawet dla największych zespołów głośnikowych w twoim systemie (takich jak duże subwoofery). Wszystkie modele FX są lekkie w stosunku do oferowanej mocy (FX 500.4 oferujący 2000W waży niespełna 7,5kg!).

Wzmacniacze Ashly FX to solidne i niezawodne urządzenia, które producent obejmuje 5-letnią gwarancją.

Inteligentny procesor DSP

FX to nie tylko kolejny ładnie wyglądający wzmacniacz. Wewnątrz wzmacniacza FX kryje się potężny procesor DSP, który można skonfigurować tak, aby pasował do szerokiego zakresu zadań, bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Od przetwarzania źródeł wejściowych, routingu i wyjściowego DSP, które mogą precyzyjnie dostroić dźwięk dowolnego głośnika. Po miksowanie stref A-D i wysyłki do wyjść (2 lub 4 w zależności od liczby kanałów wzmacniacza).Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym urządzeniu.

Wszystkie modele mają 4-kanałową konfigurację DSP, w tym:

  • Przetwarzanie sygnałów wejściowych
  • Przetwarzanie stref
  • Przetwarzanie sygnałów na wyjściu
  • Ustawianie sygnału pod kątem głośników
  • Ustawienia urządzenia

Dzięki temu seria FX jest w stanie obsługiwać różne aplikacje, takie jak:

  • Wielostrefowa dystrybucja muzyki do sklepów, restauracji/barów
  • Maskowanie hałasu w biurach i placówkach medycznych
  • Odtwarzanie multimediów w lobby hotelowych, punktach sprzedaży detalicznej i muzeach
  • Dźwięk w aplikacjach mobilnych

POBIERZ BROSZURĘ ASHLY SERIA FX

W pełni parametryczny 10-pasmowy korektor to tylko jedno z programowalnych ustawień oprogramowania FX. Interfejs użytkownika można kontrolować za pomocą myszki lub panelu dotykowego.