Szukaj

Aktualności

Sortowanie

11.10.2022.

NOWOŚĆ – Subwoofer RCF HL 35-S

HL 35-S

PODWIESZANY MODUŁ BASSOWY 

  • Moc 900W RMS
  • 134 dB maks. SPL
  • Pasmo przenoszenia częstotliwości 40 ÷ 140 Hz
  • 1x 15″ woofer wysokiej mocy

HL 35-S to podwieszany subwoofer, stanowiący idealne uzupełnienie w zakresie niskich częstotliwości dla systemu liniowego HL 6. Obudowa została wykonana z Bałtyckiej sklejki brzozowej. Wewnątrz obudowy znajduje się jedna 4,0” cewka oraz 15” neodymowy głośnik niskotonowy, przetwarzający częstotliwości w zakresie od 40 Hz do 140 Hz, zapewniając maksymalną liniowość przy zachowaniu  najniższych zniekształceń. HL 35-S został zaprojektowany z myślą o łatwej i szybkiej konfiguracji, jest w pełni kompatybilny z uchwytami i olinowaniem HL 6. Front modułu chroni wytrzymały, pomalowany proszkowo grill. Specjalny wewnętrzny podkład z transparentnej akustycznie pianki, pomaga dodatkowo chronić przetworniki przed kurzem i zanieczyszczeniami.

Zaprojektowany do instalacji

Pasywna architektura sprawia, że HL 35-S jest jednym z najlżejszych 15-calowych podwieszanych modułów basowych dostępnych na rynku. Maksymalizuje wydajność i spójność brzmienia liniowej matrycy głośnikowej. Połączenie solidnego olinowania z szeroką gamą akcesoriów sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do instalacji zarówno na arenach sportowych, w środowiskach korporacyjnych, jak i w przestrzeniach koncertowych i muzycznych. HL 35-S zapewnia wysokie ciśnienie akustyczne i czystość dźwięku, umożliwiające z powodzeniem zastąpić przestarzałe, ponadgabarytowe i przewymiarowane systemy dźwiękowe oraz ulepszyć parametry akustyczne.

Precyzyjne przetworniki

Ostatnie osiągnięcia RCF zaowocowały zaprojektowaniem najnowocześniejszych neodymowych obwodów magnetycznych, radykalnie nowych systemów wentylacji cewek głosowych oraz przełomowej technologii zespołów cewek głosowych z napędem bezpośrednim.

Obudowa i mechanika

HL 35-S został zaprojektowany z myślą o łatwej i szybkiej konfiguracji, przy całkowitej kompatybilności z olinowaniem i uchwytami HL 6. Przedni grill został pomalowany proszkowo, a specjalna, transparentna akustycznie pianka wewnętrzna pomaga dodatkowo chronić przetworniki przed kurzem. Aby zapewnić odporność na trudne warunki atmosferyczne, dostępna jest osłona przeciwdeszczowa.

HL 35-S to 15 calowy moduł głośnikowy, który maksymalizuje wydajność i spójność macierzy w zakresie niskich częstotliwości oraz oferuje możliwość podwieszenia na jednym flybarze z modułami HL 6. Łatwe w obsłudze i rekonfigurowalne zintegrowane łączniki, pozwalają inżynierowi systemu na rozszerzenie dolnego zakresu HL 6 o jeden lub więcej modułów HL 35-S. Moduł HL 35-S może zostać przymocowany do flybara, działać samodzielnie na podłodze lub zostać ustawiony w kolumnie z umieszczonymi na nim modułami HL 6.  Sprzęt został zaprojektowany z myślą o łatwej i szybkiej konfiguracji.

Karta katalogowa HL 35-S