Szukaj

Aktualności

Sortowanie

16.01.2023.

Zapraszamy na targi ISE 2023!

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe targi ISE 2023, które odbędą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego 2023 w Barcelonie, jedno z najważniejszych i najpopularniejszych na świecie wydarzeń sektora technologii audiowizualnych i zintegrowanych systemów automatyki.

Podczas tegorocznej edycji ISE, będzie można uczestniczyć w specjalnie organizowanych przed producentów pokazach demo oraz odkryć na stoiskach najnowsze portfolio produktowe dystrybuowanych przez nas marek, m.in. marki: CODA Audio, RCF, ASHLY Audio, APEX, BOSCH, AEQ, DNH, YAMAHA.

Korzystając z okazji, serdecznie zapraszamy w imieniu marki CODA Audio, na stoisko G-825 w Hali 7 oraz do Demo Room E4 (Hala 8), w którym zaplanowano serię pokazów demo, prezentujących najnowsze innowacje i opatentowane rozwiązania marki.

Marce towarzyszyć będzie gość specjalny, znany na całym świecie kompozytor, performer i producent muzyczny, pionier muzyki elektronicznej, ambientu i new age, Jean-Michel Jarre, którego będzie można spotkać w dniu 31 stycznia na specjalnie organizowanych przez CODA wydarzeniach, które z pewnością będą wyjątkowym doświadczeniem z dźwiękiem immersyjnym.
Więcej informacji oraz rejestracja na pokazy demo: Hearing is Believing – space.codaaudio.com
Więcej o współpracy CODA Audio i Jean-Michel Jarre

Na stoisku marki RCF (J150 Hala 7) będzie możliwość poznania aktualnego portfolio produktowego oraz zapoznania się z nowościami producenta, szczególnie technologią najnowszych wzmacniaczy mocy, nowe pasywne estawy głośnikowe serii Compact A i Compact C) oraz efektywne rozwiązania audio linii Business Music i Nagłośnienia Instalacyjnego.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do umówienia spotkania z naszą ekipą.

Z ramienia firmy TOMMEX w targach uczestniczyć będą:

Marcin Zimny – telefon: +48 503 138 486, e-mail: marcin@tommex.com.pl

Tomasz Lulkiewicz – telefon: +48 503 138 484, e-mail: t.lulkiewicz@tommex.com.pl

Marzena Wójtowicz – telefon: +48 503 138 529, e-mail: marzena@tommex.com.pl

Naszych Wystawców można znaleźć na stoiskach: