Szukaj

Aktualności

Sortowanie

14.02.2023.

Immersyjny system SPACE by CODA

Immersyjny system SPACE by CODA to najnowsza dostępna technologia marki CODA Audio, rewolucjonizująca sferę dźwięku immersyjnego, platforma łącząca muzykę i sztukę z najnowszą technologią.

Niemożliwe stało się możliwe….

Nagłośnienie którego nie widzisz, wtapiające się w estetykę pomieszczenia, bez uszczerbku na jakości dźwięku. Bez widocznych kabli, masywnych głośników i obawy o akustykę. Wysoka skuteczność i doskonała jakość audio, gwarantująca, że słyszysz dokładnie to co chcesz usłyszeć, tak jak powinno być usłyszane…

Innowacja spotyka się z innowacją..

Prezentując w pełni immersyjne doświadczenie SPACE by CODA podczas ISE 2023, marka połączyła swoje siły ze znanym twórcą muzyki elektronicznej Jean-Michel Jarre oraz francuskim artystą Eric Decastro, zapewniając uczestnikom pokazów w pełni skalowalne doświadczenie audiowizualne.

Według Jarre „Rozmieszczanie dźwięków jako obiektów wokół nas w płaszczyźnie 360 stopni jest kompletnie innym sposobem komponowania, który rewolucjonizuje koncept, produkcję i dystrybucję muzyki jutra”. „W prawdziwym życiu nie ma stereo, nasze pole dźwiękowe to 360 stopni. Dzisiejsza technologia pozwala nam odkrywać tworzenie w przestrzeni dźwięku przestrzennego, co otwiera przed nami muzykami, zupełnie nowe doświadczenie w procesie twórczym”.