Szukaj

Aktualności

Sortowanie

03.07.2023.

Nowość Ashly – AQM1208

AQM1208 to kolejny etap w linii procesorów cyfrowych Ashly AquaControl DSP. Zaprojektowany jako zaawansowany, samodzielny mikser strefowy do współpracy z zewnętrznymi wzmacniaczami, AQM1208 oferuje moc i elastyczność potrzebną do poradzenia sobie w niemal każdej sytuacji. Opierając się na silniku AquaControl DSP, wprowadzonym po raz pierwszy w mXa1502, konfiguracja AQM1208 oparta na 12 wejściach i 8 wyjściach spełnia wymagania wielu miksów mikrofonowych, dystrybucji muzyki i innych zastosowań, takich jak tłumienie szumów, zapewniając wszystkie niezbędne narzędzia, do zapewnienia doskonałego brzmienia i płynnego działania.

CECHY

 • Nowe, zaawansowane oprogramowanie Ashly AquaControl™ umożliwia łatwy i wygodny dostęp z wielu urządzeń z przeglądarką. Brak koniecznej aplikacji do zainstalowania!
 • Zdalny dostęp Ethernet z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę.
 • Elastyczna konfiguracja IO, aby dostosować się do szerokiego zakresu aplikacji:
  • Wszechstronne miksowanie za pomocą 12 zbalansowanych wejść mikrofonowych/liniowych z precyzyjnym przedwzmacniaczem mikrofonowym klasy A.
  • 4 zsumowane wejścia liniowe RCA (współdzielone na kanałach 9-12) dla źródeł Program/BGM.
  • 8 zbalansowanych wyjść liniowych.
 • Bogata integracja I/O, w tym: Sieć, GPI (8), GPO (2), VC (8 współpracuje z pilotami WR-1, WR-1.1, WR-1.5, WR-2 i AquaTouch7) oraz tryb gotowości.
 • Harmonogram i RTC (zegar czasu rzeczywistego) umożliwiają zdefiniowaną przez użytkownika automatyczną, czasową aktywację różnych operacji.
 • Kompaktowa konstrukcja 1U zmniejsza wymagania dotyczące miejsca w szafie.
 • Kompleksowe DSP obejmuje: Zawiera aktualną listę.

ZASTOSOWANIE

 

Intuicyjne oprogramowanie AquaControl™

AQM1208 korzysta z najnowszej generacji interfejsu opartego na serwerze sieciowym AquaControl™ firmy Ashly, co oznacza, że działa z praktycznie każdym sieciowym komputerem lub urządzeniem mobilnym, niezależnie od systemu operacyjnego. Nie trzeba nic instalować. Ponadto, zawiera większość znanych funkcji ze starszego oprogramowania Protea DSP.

Zdalny dostęp z dowolnego miejsca na świecie

Zdalny dostęp sieciowy AQM1208 umożliwia integratorom lepsze świadczenie usług, w przypadku problemów zgłaszanych przez klientów. Logowanie do środowiska AquaControl z ich biura, zamiast wysyłania samochodu na miejsce instalacji, jest wygodniejsze, tańsze i mniej pracochłonne.
Wykorzystanie połączenia Ethernet daje naprawdę niesamowite możliwości. AquaControl zapewnia pełny zdalny dostęp do dowolnej funkcji przez sieć, ale może również obsługiwać dedykowane zdalne strony do miksowania na żywo lub sterowania strefami. Dostęp do nich można uzyskać za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, ale nowy 7-calowy panel dotykowy AquaTouch7 zapewnia bardziej eleganckie rozwiązanie naścienne dla użytkowników wymagających wygodnego zdalnego dostępu.

Gotowość na miksowanie i wielostrefowość

AQM1208 nie jest typowym mikserem strefowym, przystosowanym do obsługi szeregu aplikacji, od dystrybucji muzyki w tle po przywoływanie, maskowanie szumów i miksowanie dźwięków. AQM1208 nie zawodzi również jeśli chodzi o miksowanie. 12 w pełni funkcjonalnych wejść mikrofonowych z przedwzmacniaczami klasy A i przełączanym zasilaniem Phantom na każdym kanale, a także przydatne funkcje, takie jak Auto-Mixing i priorytetowe wyciszanie (Priority Ducking), sprawiają, że idealnie nadaje się do kościołów, teatrów, konferencji, sal sądowych i szkolnych audytoriów.

Karta Kat. AQM1208