Szukaj

Aktualności

Sortowanie

13.05.2024.

Seria SPACE By CODA rozszerza się o nową ekonomiczną wersję subwoofera SB12

CODA Audio z dumą prezentuje SB12 (SPACE BASS), nowy, kompaktowy i przystępny cenowo subwoofer.
Ten 12-calowy subwoofer oferuje ten sam wygląd zewnętrzny co model SCX, ale w znacznie bardziej kompaktowym formacie i bez Kontroli Sensorów. SB12 został zoptymalizowany do współpracy z LINUS6.4 (pojedynczy kanał) bez ograniczeń SPL, co czyni ten model wyjątkowo efektywnym cenowo.

Nowy subwoofer SPACE by CODA SB12 wraz ze swoim większym odpowiednikiem, 18 calowym modelem SCX.

Coda Audio poszerzyła asortyment serii SPACE by CODA o nowy subwoofer SB12 (Space Bass). Technologia SPACE by CODA przekształca przestrzeń za pomocą niezwykle dyskretnego dźwięku dzięki innowacyjnym, ultra płaskim modułom, umieszczanym w ramach dzieł sztuki i ekranów projekcyjnych, uzupełnionych przez subwoofery w formie postumentów wystawowych.

Oferujący ten sam wygląd postumentu do sztuki i dźwięku jak istniejący w serii subwoofer SCX o średnicy 18 cali z kontrolą sensorową, kierunkowy SB12 to kompaktowa wersja 12-calowa przeznaczona do zastosowań wymagających mniejszej powierzchni. Bez kontroli sensorów i dostrojony do współpracy ze wzmacniaczem Linus 6.4, subwoofer o wadze 16,3 kg został wyposażony w woofer neodymowy w obudowie o wymiarach 330 x 700 x 300 mm. Pracujący w zakresie odpowiedzi częstotliwości od 30 do 150 Hz (-6 dB), subwoofer o mocy 1500 W (AES) SB12 może być zoptymalizowany za pomocą narzędzia do projektowania Space Designer, które obejmuje wszystkie produkty z serii.

Subwoofer SB12: Mocne Basowe Brzmienie przy Kompaktowych Rozmiarach

  • 12-calowy głośnik neodymowy: Potężny dźwięk w kompaktowej obudowie
  • Mimo braku technologii kontroli czujników, jak w większym bratnim modelu, SB12 jest bardziej opłacalną opcją, która nadal dostarcza wyjątkową jakość dźwięku.
  • Rozprzestrzenianie dźwięku: Wszechkierunkowe
  • Odpowiedź częstotliwościowa: 30 – 150 Hz (-6 dB)
  • Moc obsługiwana: 1500 W (AES)
  • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 130 dB (szczyt)
  • Wymiary: 330 x 700 x 300 mm
  • Waga: 16,3 kg
  • Idealny do: studiów, wydarzeń korporacyjnych, hotelowych lobby, muzeów oraz zastosowań domowych.

 Nowa Odsłona Galerii SPACE by CODA!

Kolejnym nowym dodatkiem do Space Designer jest Galeria Space by Coda, która prezentuje prace pięciu utalentowanych artystów, których oryginalne dzieła sztuki mogą być bezpośrednio włączane do projektów i dopasowywane do paneli SPACE za pomocą funkcji drag&drop. Galeria zostanie w przyszłości rozbudowana o ekskluzywne dzieła szerszego grona artystów. Klienci, którzy wolą używać lub zlecać własne prace artystyczne, mogą to zrobić, przesyłając je do Space Designer i korzystając z tej samej funkcji drag&drop

Uproszczony Wybór Obrazu: Znajdź w prosty sposób idealne dzieło sztuki, które uzupełni Twój unikalny projekt SPACE by CODA – wystarczy dodać obraz za pomocą funkcji drag&drop do Twojego kolejnego projektu.

 Odwiedź: SPACE by CODA Gallery