Szukaj

Community - I-Series

Community I-Series to innowacyjna seria modułowych zestawów głośnikowych o dużej mocy i wysokiej skuteczności akustycznej przygotowana z myślą o instalacji w obiektach o dużej kubaturze np: kościoły, sale sportowe, hale wielofunkcyjne oraz teatry. I-Series oferuje znakomitą jakość muzyczną oraz bardzo klarowny wokal.

I SERIES web

I-Series charakteryzuje: precyzyjna kierunkowość, spójność brzmienia, różnorodność modeli w ramach jednej serii umożliwiająca na dopasowanie systemu nagłośnienia do skali danego obiektu. Liczne zestawy pełnozakresowe uzupełnia linia subwooferów, która rozpoczyna się przy modelach opartych o pojedynczy przetwornik 12″, a kończy się  na potężnej kolumnie wyposażonej w dwa przetworniki 18″. Każdy zestaw głośnikowy I-Series występuje w wersji odpornej na zmienne warunki atmosferyczne, co umożliwia jego instalację na świeżym powietrzu w pełnej ekspozycji.

Rodzinę zestawów głośnikowych I-Series wyróżniają głośniki niskotonowe. Precyzyjna odpowiedź pasma częstotliwości, znakomita spójność brzmienia przy bardzo niskich poziomie zniekształceń, a to wszystko przy bardzo małych stratach na mocy. Dwudrożne modele pełnozakresowa wyposażono w dużoformatowe drivery kompresyjne oraz 6 obrotowych hornów indywidualnie zestrojonych oraz dopasowanych częstotliwościami – modele te mogą grać w trybie zwykłym lub  biamp. Trzydrożne modele pełnozakresowe wyposażono w 3 obrotowe horny, driver wysokich częstotliwości oraz driver średnich częstotliwości M200HP. Aby zachować jak największą spójność brzmienia obydwa drivery wykonano na bazie membrany ketonowo polimerowej.

I-Series wyglądają elegancko i dyskretnie. Minimalistyczny kształ obudowy pasuje do większości wnętrz i otoczeń. Obudowę zestawów wykonano z lekkiej sklejki bałtyckiej malowanej na matowy kolor czarny lub biały. Stalowy Grill jest malowany proszkowo w kolorze obudowy.

Rodzinę I-Series uzupełnia szeroka gama koszy montażowych. Liczne sposoby montowania dają dużą wolność podczas projektowania. Urządzenia montażowe przygotowano w taki sposób by możliwie ich największa część chowała się za kolumną, co bardzo korzystnie wpływa na aspekt wizualny instalacji.

I-Series to znakomite narzędzie, rozwiązujące liczne problemy, z którymi na co dzień zmagają się integratorzy i projektanci na całym świece.

AKTUALNOŚCI:

Specjalny system montażu BalancePoint™ Flyware dla Community I-SERIES

System Nagłośnienia w Trzebnickim Domu Kultury