Szukaj

ARX

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nowy rozdział wieloletniej współpracy z australijską marką ARX, tym razem na zasadach wyłączności.

Firma ARX Systems mianowała TOMMEX wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski pełnej gamy swoich profesjonalnych interfejsów audio USB oraz rozwiązań do przetwarzania sygnału, dołączając tym samym do rosnącego portfolio renomowanych marek z naszej dystrybucji.

Odnosząc się do wyłącznej dystrybucji TOMMEX, dyrektor zarządzający ARX Colin Park stwierdził, że „Wspaniale jest sformalizować nasze partnerstwo z firmą TOMMEX w Polsce. Pracując z tamtejszym zespołem przez kilka ostatnich lat, uważamy, że przejęcie wyłącznej dystrybucji przez firmę TOMMEX jest logicznym kolejnym krokiem i nie możemy się doczekać rozwoju naszej działalności w tym regionie.”

Dziękujemy marce ARX za zaufanie i mamy nadzieję na wiele kolejnych udanych projektów.

Kilka słów o ARX Systems:

Od 1983 roku ARX Systems projektuje i produkuje innowacyjne cyfrowe i analogowe interfejsy oraz produkty do przetwarzania sygnałów dla profesjonalnego przemysłu audio. ARX Systems z siedzibą oraz zakładem produkcyjnym w Melbourne w Australii ugruntowało swoją pozycję globalnego dostawcy, reprezentowanego na wszystkich głównych rynkach, który obsługuje: sektor korporacyjny, transmisyjny, edukacyjny, produkcji na żywo, studyjny, kulturalny oraz badawczo-rozwojowy. Znane i szanowane ze swoich unikalnych rozwiązań audio, ARX Systems kontynuuje konceptualizację, projektowanie i wprowadzanie na rynek produktów audio, wiodących pod względem wydajności, funkcjonalności i niezawodności.

Więcej o ARX Systems www.arx.com.au

 

Przykładowe realizacje:

System nagłośnienia Orientarium ZOO Łódź

System nagłośnienia stadionu ŁKS Łódź

System nagłośnienia Dworca w Rzeszowie

Aktualności:

Nowość: Switcher’y i Selektory ARX

Nowosć: ARX USB Ultra I/O VSR Broadcast

Nowość: ARX USB Ultra I/O

Nowość: ARX ISO Ultra deBalancer – Tommex