Szukaj

Coda Audio - Rodzina VCA

ViRAY, CiRAY, AiRAY Series

W 2023 roku rodzina systemów liniowych AiRAY i ViRAY powitała na świecie swojego najnowszego członka; CiRAY, który zapewnia jeszcze większą elastyczność i możliwości zastosowań VCA.

CiRAY opiera się na rewolucyjnych głośnikach, które pojawiły się wcześniej. Najpierw przesunęliśmy granice tego, co było możliwe dzięki ViRAY, zanim stworzyliśmy innowacyjne głośniki AiRAY. Teraz pojawił się nowy model, zapewniający jeszcze większą wszechstronność i wygodę.

Nasze macierze liniowe VCA nazywamy rodziną. Są wykonane z tego samego, ręcznie robionego DNA CODA i działają jako całość w dowolnej konfiguracji, jakiej potrzebujesz, a jednocześnie są dźwiękowo lepsze od czegokolwiek innego na rynku.

Nasze innowacje sprawiają, że głośniki nie tylko współpracują ze sobą elastycznie i spójnie, ale są także znacznie tańsze i precyzyjniejsze w działaniu niż produkty konkurencji.

Wszystkie korzyści, jakie możemy zaoferować, wynikają z unikalnych technologii, takich jak DDP, DAC, łączniki i DS-FIR, zapewniających niezrównaną odpowiedź fazową, niezależnie od wybranego wdrożenia, a także najciaśniejszy i najczystszy low-end na rynku dzięki naszej opatentowanej technologii sterowania czujnikami.

Wymienne jednostki, Jeden spójny system

Jednostki systemu audio mogą być unikalne, ale pasują do siebie pod względem fizycznym, elektronicznym i akustycznym. Twój system może zostać zastosowany w konfiguracji kardioidalnej lub dalekiego zasięgu, a różne kombinacje w ramach rodziny VCA zapewniają tą samą jakość dźwięku i niewiarygodną moc.

Oznacza to, że niezależnie od zastosowania matryc liniowych VCA, można spodziewać się tych samych oszałamiających wyników.

AiRAY

Nasz flagowy system wysokiej wydajności. AiRAY to niezawodne rozwiązanie wyposażone w zaawansowane i opatentowane technologie CODA. AiRAY jest idealnym systemem do szerokiego zakresu zastosowań.

CiRAY

Innowacyjny i zarazem najnowszy produkt w rodzinie VCA. Charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Oprócz rozwiązań, które współdzieli z AiRAY został wyposażony w dodatkowe opatentowane technologie i sprawdzi się w bardzo szerokiej gamie zastosowań.

ViRAY

ViRAY to innowacyjny produkt, będący pierwszym produktem w rodzinie VCA. ViRAY nie uznaje żadnych kompromisów, jeśli chodzi o klarowność dźwięku i moc, a mimo to jest kompaktowym rozwiązaniem do instalacji mobilnych i stacjonarnych.

Najwyższa Elastyczność

Nie tylko oferujemy najbardziej elastyczne i niezawodne rozwiązanie pod względem zastosowań, ale także z dumą prezentujemy najbardziej kompaktową opcję dostępną na rynku. Gdzie jeszcze znajdziesz kompletną gamę głośników, które mogą być podwieszane razem, bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu? Serię VCA zaprojektowano z myślą o wygodzie. Mimo mniejszych rozmiarów, systemy liniowe CODA oferują więcej basów i wyższy poziom SPL niż jakiekolwiek inne rozwiązania na rynku, przy użyciu nawet mniejszej liczby kanałów wzmacniacza.

Seria VCA została stworzona, aby stać się najlepszym przyjacielem firm rentalowych. Oszczędzasz czas i zasoby podczas konfiguracji, głośniki są bardzo wygodne w transporcie i jednocześnie przyjazne dla środowiska. Zamiast korzystać z sześciu lub siedmiu różnych systemów, dlaczego nie zdecydować się na jedną rodzinę, która doskonale sprawdzi się w każdym scenariuszu? Niektórzy klienci potrzebują głośników o dużym zasięgu, inni preferują konfiguracje kardioidalne, a jeszcze inni zalewają wnętrza dźwiękiem wokalnym – nasz system jest gotów sprostać wszystkim wyzwaniom. Wielozadaniowy i o równie wysokiej jakości, sprawdzi się zarówno w kameralnych ustawieniach, jak i na wielkich scenach. Dla firm wynajmujących sprzęt oznacza to większą swobodę w korzystaniu z urządzenia, wyższą elastyczność i ostatecznie znacznie poprawioną rentowność inwestycji. Twój sprzęt może spędzać mniej czasu w magazynie a więcej w trasie, spełniając swoje zadanie. Bez względu na Twoje potrzeby, system liniowy CODA gwarantuje krystaliczną klarowność dźwięku w kompaktowym systemie, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Z naszą rodziną dźwiękową, możliwości są nieograniczone.

Elastyczność CODA VCA w porównaniu ze stałymi formatami konkurencji

Ilustracja przedstawiająca transport AiRAY

Ilustracja przedstawiająca transport konkurencyjnego systemu liniowego 2 x 12”