Szukaj

RDL

RDL, wiodący producent i pionier w dziedzinie specjalistycznych modułów dla branży audio/wideo, ogłosił, iż z dniem 31 maja 2022 r. wyznacza TOMMEX na swojego niewyłącznego dystrybutora na terenie Polski.

„Tommex jest dobrze znany i szanowany w branży profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i audio/wideo w Polsce i od ponad trzydziestu lat wykonuje doskonałą pracę obsługując ten rynek” – powiedziała Caroline Bohan Dyrektor RDL Europe. „Dzięki szerokiej, komplementarnej ofercie produktowej, wysoko rozwiniętej stronie internetowej i bogatemu doświadczeniu w rozwijaniu relacji biznesowych z inwestorami, projektantami, integratorami i użytkownikami końcowymi na polskim rynku, jesteśmy przekonani, że będą doskonałym uzupełnieniem naszej rozległej sieci dystrybucji w Europie.”

TOMMEX, posiadający swoja siedzibę z działem sprzedaży i zapleczem magazynowym w Warszawie oraz biura handlowe zlokalizowane w Krakowie, Olsztynie i Wrocławiu, uważa tę relację za kolejny przykład starań o zapewnienie swoim klientom i partnerom produktów i rozwiązań „Najlepszych w swojej klasie”.

TOMMEX to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku AV, nieustannie poszukująca nowych i innowacyjnych technologii, dostarczanych przez równie doświadczonych wiodących producentów. W ostatnich latach TOMMEX z powodzeniem wdrożył dziesiątki rozwiązań technicznych i skomplikowanych instalacji, często opartych na wymaganiach cyfrowej transmisji dźwięku z wykorzystaniem sieci Dante.
Przy tak różnorodnych i nieograniczonych potrzebach projektowych, wymagających bardzo wyrafinowanych rozwiązań, TOMMEX wymaga dostępy do wielu rodzajów produktów wspierających, takich jak konwertery, złącza i inne.
Co więcej, obsługując rynek audio, często doświadczamy wielu problemów, do rozwiązania których potrzebujemy urządzeń i narzędzi, które spełnią swoje zadania i po prostu rozwiążą problem.
Szeroka oferta RDL, obejmująca kilkaset produktów, odpowiada bezpośrednio na te potrzeby i wyzwania złożonych instalacji audio. RDL to wiodący producent z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań wysokiej jakości, co doskonale wpisuje się w naszą filozofię i strategię biznesową” skomentował Marcin Zimny ​​Dyrektor TOMMEX.

Mianowanie TOMMEX na polskim rynku, jest integralną częścią ciągłego rozwoju sieci dystrybucji RDL w Europie. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci mogą kontaktować się z firmą TOMMEX za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres tommex@tommex.pl w celu omówienia swoich wymagań. Założona w 1991 roku firma TOMMEX stała się jednym z najbardziej prestiżowych dystrybutorów A/V w Polsce. Oferta TOMMEX to ponad 20 światowych marek. TOMMEX z siedzibą i zapleczem magazynowym w Warszawie, zatrudnia personel, zaangażowany w korporacyjną wizję,  zagwarantowania bezkompromisowego poziom usług dla swoich klientów i partnerów.

OSTATNIE REALIZACJE

System nagłośnienia nowoczesnej wielofunkcyjnej hali treningowej COS Wałcz

Nagłośnienie Ośrodka Sportowego przy ul. Asnyka w Katowicach

Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim