Szukaj

Aktualności

Sortowanie

17.01.2024.

Odkryj z nami najnowsze trendy technologiczne na targach ISE 2024!

Dołącz do nas na targach ISE 2024, najbardziej prestiżowym wydarzeniu branży audiowizualnej i systemów automatyki, które odbędzie się od 30 stycznia do 2 lutego 2024 w Barcelonie. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świecie innowacji i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

W trakcie targów ISE 2024, będziesz miał okazję uczestniczyć w ekskluzywnych pokazach demo, prowadzonych przez wiodących producentów, oraz odkryć najświeższe produkty z naszego bogatego portfolio.

Przygotuj się na spotkanie z topowymi markami, takimi jak: CODA Audio, RCF, APEX, BOSCH, AEQ, DNH, YAMAHA & CADAC Consoles, które zaprezentują swoje najnowsze innowacje.

Nie przegap szansy na bycie częścią tego inspirującego wydarzenia – spotkajmy się na ISE 2024!

CODA Audio zaprezentuje się na targach ISE na stoisku oraz w Experience Room (harmonogram demonstracji poniżej). Odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w sesjach demonstracyjnych, które będą obejmować wybór z serii głośników CODA Audio oraz rozwiązanie 3D immersive od SPACE by CODA.

Podczas targów zostaną również zaprezentowane nowe, ekscytujące produkty, w tym pierwsza publiczna demonstracja nowego systemu liniowego CiRAY, który uzupełnia rodzinę VCA.

Sesje SPACE by CODA będą kolejną okazją do intymnego doświadczenia innowacyjnej technologii 3D immersive.

Zarezerwuj swój termin na demo CODA Audio HERE

Zarezerwuj swój termin na demo SPACE by CODA HERE

Możesz zarejestrować się na targi za darmo HERE

Znajdziesz CODA na stoisku 7C800 oraz w sali do demonstracji audio 8E4.

Wzbogać swoje doświadczenia dźwiękowe z RCF na targach ISE w Barcelonie!

RCF przesuwa granice dźwięku na targach ISE 2024. Odwiedź Halę 7 – 7D700 oraz salę demonstracyjną Hala 8 – A2 i zanurz się w najnowszej technologii RCF. Poznaj najnowsze czterokanałowe wzmacniacze matrycowe klasy D – DMA 504 oraz serię XPS – rodzinę 4-kanałowych wzmacniaczy wysokiej mocy wyposażonych w DSP.

Skorzystaj z kodu darmowego zaproszenia RCF: 8HKMLJJD.

W 2024 roku znajdziesz zespół APEX w Hali 7 na stoisku numer 7E530 gotowy do zaprezentowania najnowszych ulepszeń w serii CloudPower oraz Nowości.

CloudPower to seria zdalnie sterowalnych wzmacniaczy instalacyjnych z wbudowanym DSP i siecią Dante. Modele CloudPower obejmują zakres od 4 x 350W do 4 x 3000W, a także nową wersję CP716D 16 x 350W dla środowisk immersyjnych / wielostrefowych. CloudPower obsługuje głośniki o niskiej impedancji oraz 70/100v i może być zarządzany z poziomu IntelliCloud WebUI.

Jeśli potrzebujesz darmowych biletów na wydarzenie, skorzystaj z poniższego linku:

Get Tickets

Odwiedź stoisko AEQ nr 4h730 na targach ISE i odkryj innowacyjne systemy OLYMPIA 3 oraz X-PEAK – Rozproszony Globalny System Interkomowy, opracowany z wykorzystaniem technologii zapewniającej najwyższą jakość połączeń w jak najprostszy sposób. Dzięki Xpeak możesz zapomnieć o skomplikowanych komunikacjach i całkowicie skupić się na produkcji.

Doświadcz najnowszej technologii i poznaj rozwiązania, które rewolucjonizują branżę.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnego kodu darmowego zaproszenia AEQ: 10LYZKJB.

Cadac Consoles projektuje intuicyjne systemy miksowania o niskim opóźnieniu, zapewniając czołowe osiągi audio na profesjonalny rynek dźwięku live.

Targi ISE 2024 będą okazją do odsłonięcia najnowszego cyfrowego systemu miksowania Cadac, serii CM. Ten intuicyjny system składa się z nowej konsoli obsługującej 96 wejść oraz serii innowacyjnych, lekkich, o wysokiej gęstości I/O racków scenicznych. Cały system może być bezproblemowo kontrolowany za pomocą iPada, a „konsola na Twoim laptopie” offline edytor pozwala na przygotowanie i edycję pokazu z dala od miksera.

Stoisko CADAC: 7J700 – Audio

Przygotuj się na falę innowacji z Yamaha Professional Audio na targach ISE 2024! Zapraszamy do Hali 3, Stoiska 3E700, gdzie Yamaha zaprezentujemy doświadczenie jako wiodący eksperci w dziedzinie audio dla Rozrywki, Komercyjnych Systemów Dźwiękowych i Profesjonalnej Konferencji w różnorodnych rynkach, w tym Muzyka na Żywo, Teatr, Edukacja i Środowiska Korporacyjne. Weź udział w ISE za darmo, używając kodu 7ME6SBMR na stronie ISE.

Przygotuj się na falę innowacji z Yamaha Professional Audio na targach ISE 2024! Zapraszamy do Hali 3, Stoiska 3E700, gdzie Yamaha zaprezentujemy doświadczenie jako wiodący eksperci w dziedzinie audio dla Rozrywki, Komercyjnych Systemów Dźwiękowych i Profesjonalnej Konferencji w różnorodnych rynkach, w tym Muzyka na Żywo, Teatr, Edukacja i Środowiska Korporacyjne.

Weź udział w ISE za darmo, używając kodu 7ME6SBMR na stronie ISE.

STOISKO 7B200 – Audio

STOISKO 3B500 – Multi-Technology

Spotkaj się z nami na targach ISE 2024!

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym zespołem podczas targów ISE 2024. To szansa na bezpośrednią rozmowę z naszymi specjalistami, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i podzielą się fachową wiedzą.

W imieniu firmy TOMMEX, w targach weźmie udział nasz doświadczony zespół, gotowy podzielić się swoim profesjonalizmem i ekspertyzą.

Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach i produktach.

Nie przegap szansy na osobiste spotkanie i umów się już dziś i spotkaj nas na targach ISE 2024:
Marcin Zimny – telefon: +48 503 138 486, e-mail: marcin@tommex.com.pl
Tomasz Lulkiewicz – telefon: +48 503 138 484, e-mail: t.lulkiewicz@tommex.com.pl
Marzena Wójtowicz – telefon: +48 503 138 529, e-mail: marzena@tommex.com.pl