Szukaj

Aktualności

Sortowanie

08.04.2024.

Nowoczesny System Nagłośnieniowy na Zmodernizowanym Stadionie Miejskim w Skierniewicach

Otwarty 23 marca, zmodernizowany Stadion Miejski w Skierniewicach, reprezentujący inwestycję o wartości przekraczającej 49 mln złotych, stanowi centrum sportowych i kulturalnych wydarzeń, oferując zarówno sportowcom, jak i kibicom niezapomniane wrażenia. Kompleksowa modernizacja objęła nie tylko przebudowę płyty boiska i trybun, ale również rozbudowę infrastruktury sportowej i towarzyszącej. Nowo powstałe dwa zadaszone boiska, z których przez cały rok będą korzystać zarówno kluby sportowe, jak i uczniowie skierniewickich szkół, oświetlenie, ekrany LED, monitoring i piłkochwyty, a także profesjonalny system nagłośnienia, to tylko niektóre z wielu udoskonaleń.

 

Doskonała Jakość Dźwięku na Stadionie

Nowoczesny system nagłośnienia, przekształca każde wydarzenie sportowe w niezapomniane przeżycie, zapewniając doskonałą jakość dźwięku oraz wyjątkową atmosferę podczas rozgrywek sportowych. System ten umożliwia emisje muzyki i innych materiałów dźwiękowych, zapewniając jednocześnie efektywną komunikację z publicznością przy emisji komunikatów i informacji organizacyjnych.

Wykorzystanie sprzętu od wiodących producentów, takich jak RCF, APEX, Yamaha, i Sennheiser, pozwoliło stworzyć rozwiązanie gwarantujące niezrównaną jakość dźwięku i niezawodność. Na trybunach zainstalowano głośniki RCF serii P (modele P 2110T i P 6215), a za moc odpowiedzialne są wzmacniacze APEX serii CP (modele CP 704 DAN i CP1504 DAN), co razem tworzy solidną bazę dla dynamicznych i emocjonujących doświadczeń podczas każdego wydarzenia na stadionie, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk w każdym miejscu stadionu.

System Komentatora Sportowego

Dodatkowym atutem stadionu jest zaawansowany system komentatora sportowego, umożliwiający precyzyjną i klarowną komunikację podczas meczów i innych wydarzeń organizowanych na obiekcie. Profesjonalne urządzenia, w tym mikser cyfrowy Yamaha TF1 oraz monitory M-Audio, współpracują z systemem zarządzania dźwiękiem Yamaha MTX5-D, tworząc idealne warunki dla komentatorów. Bezprzewodowe systemy mikrofonowe Sennheiser oraz odtwarzacze audio Tascam dopełniają tego zestawu, gwarantując niezawodność i pełną kontrolę nad jakością przekazu.

System Pętli Indukcyjnych – Dostępność Dźwięku dla Wszystkich

Z myślą o kibicach z uszkodzeniem słuchu, stadion został również wyposażony w system pętli indukcyjnych. Ta technologia sprawia, że emocje sportowe stają się dostępne dla jeszcze szerszej grupy odbiorców, podnosząc standardy jakości i komfortu dźwiękowego.

Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom, Stadion Miejski w Skierniewicach nie tylko podnosi poziom sportowych wydarzeń, ale również stał się wzorem dostępności i zaangażowania w tworzenie przyjaznego środowiska dla wszystkich fanów sportu.

Jesteśmy dumni, że nasza firma miała możliwość przyczynienia się do transformacji obiektu, projektując i dostarczając zaawansowany system nagłośnieniowy. Nasz zespół zadbał o każdy detal, od uruchomienia po precyzyjne strojenie, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku podczas wszelkich wydarzeń stadionowych.