Szukaj

Bosch - Plena Matrix

Rozwiązanie, które przenosi nas w prawdziwy XXI wiek w technologii cyfrowych instalacji nagłośnieniowych dostępnych dla każdego!!!

Łatwość obsługi, bezkompromisowa jakość wykonania, wspaniały dźwięk, design i możliwości – oto przymiotniki idealnie opisujące nowy system w rodzinie BOSCH.

System BOSCH PLENA MATRIX umożliwia nam skonfigurowanie systemu nagłośnienia posiadającego 8 niezależnych stref nagłośnienia, każda strefa w dowolnej technologii (Wyjścia 100V/70V, 8OHM/4OHM) z możliwością wywołania z poziomu stacji wywoławczej oraz skomutowania dowolnych sygnałów (z puli 5 mikrofonowych oraz 3 liniowych) do poszczególnych stref, niezależnego sterowania z danych stref przy pomocy pulpitów naściennych. PLENA MATRIX to możliwość zdalnego sterowania za pomocą urządzeń przenośnych (LAPTOP, TABLET). Najważniejszą cechą systemu jest pełen procesing DSP oraz jakość reprodukowanego dźwięku, której nie znajdziemy w żadnym innym systemie instalacji konsumenckich (Zakres dynamiki (A-ważony): PLM-4P125>101 dB, PLM-4P220>102 dB
Pasmo przenoszenia (-1 dB) 65 Hz ÷ 20 kHz (+0/-3 dB))!!!

System posiada wiele udogodnień oraz rozwiązań oszczędnościowych, takich ja np. system przełączania urządzeń w TRYB CZUWANIA, gdy czujnik ruchu połaczony z instalacją nie wykryje impulsu przez np. 30 min – to sprawia, że system jest oszczędny i niemal bezobsługowy!

BOSCH PLENA MATRIX w połączeniu z gama głośników instalacyjnych z oferty BOSCH, jak również rewelacyjnie brzmiących, profesjonalnych i luksusowych produktów DYNACORD to rozwiązanie idealne w restauracjach, pubach, kawiarniach, klubach fitness, salach konferencyjnych, obiektch kult i wszędzie tam gdzie liczy się prostota obsługi i jakość dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną oraz do prezentacji systemu.

  • PLM-8M8

  • Model:
  • – Kompletny DSP matrycy miksującej i procesora głośnikowego
   – 4 wejścia mikrofonowe/liniowe, 3 źródła muzyki, stacja wywoławcza i wejścia alarmowe
   – 8 niezależnych stref wyjściowych oraz wyjścia „Amp Link”
   – Sterowanie poprzez sieć Ethernet, graficzny interfejs użytkownika dla komputerów z systemem Windows oraz aplikacja sterująca strefami przeznaczona dla urządzeń iPhone i iPad z systemem iOS.
   – Złącze RS485 do łączenia stacji wywoławczych i ściennych paneli sterowania

  • PLM-4Px2x

  • Model:
  • – 4-kanałowy wzmacniacz mocy klasy D
   – Wyjścia 100 V/70 V/8 Ω/4 Ω
   – Kompletne rozwiązanie do przetwarzania dźwięku z funkcjami DSP z miksowaniem sygnałów wejściowych; sterowane poprzez interfejs graficzny PC GUI oraz aplikację systemu iOS
   – Interfejs Amp Link do łatwego łączenia z PLM-8M8
   – Przyjazny dla środowiska automatyczny tryb gotowości

  • PLM-8CS

  • Model:
  • – Pojemnościowy panel dotykowy
   – Programowalny wybór stref
   – Nowoczesne wzornictwo
   – Zasilanie z urządzenia PLM-8M8
   – Złącza przelotowe do podłączenia kilku stacji wywoławczych lub ściennych paneli sterowania

  • PLM-WCP

  • Model:
  • – Pojemnościowy panel dotykowy
   – Wybór źródła
   – Regulacja poziomu głośności
   – Zasilanie z urządzenia PLM-8M8
   – Złącza przelotowe do podłączenia kilku stacji wywoławczych lub ściennych paneli sterowania