Szukaj

RCF - SUB Series

Nowe Subwoofery S12S10 i S15 Serii S, należące do SUB Series z linii BUSINESS MUSIC, to subwoofery dużej mocy przeznaczone do stałych instalacji. Optymalnie zaprojektowana, zróżnicowana konstrukcyjnie obudowa (bass-reflex, pasmowo-przepustowa i tubowa), zapewnia wysoką skuteczność działania, umożliwiając szeroki zakres wykorzystania subwooferów w wysokiej klasy systemach nagłośnieniowych, przeznaczonych dla klubów, barów, kawiarni, teatrów, sal konferencyjnych, w systemach multimedialnych oraz biznesowych aplikacjach A/V.

POTĘŻNE DOŁY
Subwoofery marki RCF są pierwszorzędnym wyborem wielu realizatorów, ze względu na generowanie wysokich wartości SPL przy przetwarzaniu bardzo niskich częstotliwości, znacząco mniejsze wymiary w porównaniu z ofertą konkurencji oraz imponujący stosunek wielkości / ciężaru do wartości SPL. Twoi słuchacze z przyjemnością zatopią się w bezmiarze muzycznych doznań.

 

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE  PRZETWORNIKI
Przetworniki niskotonowe są głośnikami dużej mocy o średnicy 10” i 12”. Każdy z nich wyposażony został w cewkę o średnicy 2,5”,a ich konstrukcja jest wynikiem ostatnich udoskonaleń wprowadzonych do procesu produkcji kompaktowych subwooferów, charakteryzujących się szybkim i kontrolowanym przetwarzaniem zakresu niskich częstotliwości.

 

 


UNIWERSALNY DŹWIĘK
Stylowo zaprojektowana estetyczna konstrukcja, zróżnicowana wielkość oraz jakość dźwięku RCF, gwarantują zapewnienie najwyższej jakości doznań brzmieniowych w każdej aplikacji, od restauracji i sklepów detalicznych, po kluby, przestrzenie firmowe i inne obszary.

S 12 SUBWOOFER TYPU BASS REFLEX

 • Przetwarzana moc 400W AES
 • SPL 125 dB
 • Pasmo przenoszenia 40 – 200 Hz
 • 1 głośnik dużej mocy o średnicy 12”
 • Obudowa z wysokogatunkowej sklejki
 • Przód osłonięty stalową kratką z tkaniną
 • Standardowe gniazdo M20 dla wspornika instalacyjnego w górnej ścianie obudowy
 • 4-polowe złącze EUROBLOCK (wejście sygnału audio i równoległe wyjście)

S 12 jest kompaktowym subwooferem dużej mocy, idealnym dla instalacji wymagających subwoofera o fizycznie małych wymiarach oraz działaniu typowym dla 12” przetwornika. Rozszerzając pasmo przetwarzania do 40 Hz ta efektywnie zaprojektowana konstrukcja jest w stanie zapewnić uzyskanie poziomów wyjściowych kojarzonych zwykle z subwooferami o znacznie większych wymiarach obudowy.

Subwoofer jest doskonałym uzupełnieniem systemów przeznaczonych do odtwarzania muzyki w szeroko rozumianym zakresie, od klubów, barów i kawiarni, poprzez teatry, po sale konferencyjne. Zastosowany tu przetwornik jest 12” głośnikiem niskotonowym dużej mocy, wyposażonym w cewkę o średnicy 2,5”. Konstrukcja ta jest wynikiem ostatnich udoskonaleń wprowadzonych do procesu produkcji kompaktowych subwooferów, charakteryzujących się szybkim i kontrolowanym przetwarzaniem dolnego zakresu częstotliwości. Subwoofer jest idealny do wysokiej klasy zastosowań multimedialnych.

SPECYFIKACJA S 12

S 10 SUBWOOFER TYPU BASS REFLEX

 • Przetwarzana moc 400W AES
 • SPL 124 dB
 • Pasmo przenoszenia 50 – 200 Hz
 • 1 głośnik dużej mocy o średnicy 10”
 • Obudowa z wysokogatunkowej sklejki
 • Przód osłonięty stalową kratką z tkaniną
 • Standardowe gniazdo M20 dla wspornika instalacyjnego w górnej ścianie obudowy
 • 4-polowe złącze EUROBLOCK (wejście sygnału audio i równoległe wyjście)

S 10 jest kompaktowym subwooferem dużej mocy, idealnym dla instalacji wymagających subwoofera o fizycznie małych wymiarach oraz działaniu typowym dla 10” przetwornika. Rozszerzając pasmo przetwarzania do 50 Hz ta efektywnie zaprojektowana konstrukcja jest w stanie zapewnić uzyskanie poziomów wyjściowych kojarzonych zwykle z subwooferami o znacznie większych wymiarach obudowy.

Subwoofer jest doskonałym uzupełnieniem systemów przeznaczonych do odtwarzania muzyki w szeroko rozumianym zakresie, od klubów, barów i kawiarni, poprzez teatry, po sale konferencyjne. Zastosowany tu przetwornik jest 10” głośnikiem niskotonowym dużej mocy, wyposażonym w cewkę o średnicy 2,5”. Konstrukcja ta jest wynikiem ostatnich udoskonaleń wprowadzonych do procesu produkcji kompaktowych subwooferów, charakteryzujących się szybkim i kontrolowanym przetwarzaniem dolnego zakresu częstotliwości. Subwoofer jest idealny do wysokiej klasy zastosowań multimedialnych.

SPECYFIKACJA S 10