Szukaj

DB-TPA1A - Business Music

Asortyment

POZA KONWENCJONALNY DŹWIĘK

Linia RCF BUSINESS MUSIC oferuje kompletną gamę produktów do projektowania systemów nagłośnienia tła muzycznego i muzyki pierwszoplanowej w miejscach publicznych. Wysoka jakość dźwięku oraz elastyczna architektura, umożliwiają dystrybucję różnych programów audio w wielu środowiskach, każdy z uwzględnieniem specyficznych wymagań akustycznych. Począwszy od małych po duże systemy, linia RCF BUSINESS MUSIC, zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązania, łączące w sobie bezkompromisową jakość dźwięku, zaawansowane funkcje przetwarzania, wyjątkową moc, łatwość konfiguracji oraz wysoką skalowalność.

DŹWIĘK  WIELOFUNKCYJNY

Połączenie nowoczesnego designu, wbudowanego przetwarzania sygnału oraz jakości dźwięku gwarantowanej marką RCF, zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.

Zakres zastosowań jest szeroki i zróżnicowany, począwszy od sklepów detalicznych po bary restauracje, sale konferencyjne, placówki edukacyjne czy obiekty użyteczności publicznej, jak również ogólnie doskonale sprawdzi się we wszelkich zastosowaniach A/V.

 

POPRAWA ATMOSFERY AUDIO

Muzyka buduje przyjazną atmosferę i wzmacnia poczucie gościnności otoczenia. Wszystkie produkty zaprojektowane dla linii Business Music zapewniają optymalną wydajność i efektywność dla systemów emisji muzyki w tle, zachowując jednocześnie tę ​​samą jakość nawet w przypadku aplikacji służących do zapewnienia muzyki pierwszoplanowej dużej mocy.

DYSKRETNA MOC

Projektanci RCF kładą duży nacisk na prostotę, nie ograniczając przy tym funkcjonalności. Smukła i subtelna konstrukcja doskonale komponuje się z każdym otoczeniem, bez uszczerbku dla jakości dźwięku i łatwości instalacji.

ŁATWA I ELASTYCZNA KONFIGURACJA

Elastyczna i łatwa konfiguracja, jest dla każdego użytkownika kluczowym elementem sukcesu systemu nagłośnienia. Linia Business Music oferuje różne poziomy konfiguracji, od przyjaznego dla użytkownika interfejsu sterowania na panelu przednim po zdalne sterowanie RDNet dla dużych i złożonych systemów.

SKALOWALNA ARCHITEKTURA

Jednostki sterujące mogą przesyłać aż do czterech kanałów audio do jednostek satelitarnych za pomocą pojedynczego kabla CAT5: pozwala to na zwiększenie zainstalowanej mocy i stworzenie architektury obejmującej wiele pomieszczeń, z łatwym podłączaniem urządzeń.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA AUDIO
Linia Business Music obejmuje elektronikę (wzmacniacze i akcesoria) oraz głośniki, aby zaoferować kompletne rozwiązania i zmaksymalizować ogólną wydajność akustyczną.

WZMACNIACZE

Wzmacniacze charakteryzują się niewiarygodnie kompaktowymi rozmiarami (1/2 szerokości jednostki rack i wysokość jednej jednostki rack), co czyni je idealnymi zarówno do instalacji na biurku, jak iw szafie. Ich ostateczny projekt, wraz ze stopniem ochrony IP 30 i wysoką wydajnością rozpraszania ciepła, stanowi punkt styku między rynkiem profesjonalnym i konsumenckim.
GŁOŚNIKI

Linia głośników wykonanych z drewna lub materiałów kompozytowych, z profesjonalną jakością dźwięku i wysoko cenionymi cechami wzornictwa przemysłowego. Dostępne w wielu kolorach, z obudowami odpornymi na warunki atmosferyczne, z wieloma akcesoriami do takielowania.

Compact M – Monitory – Głośniki sufitowe – Kolumny głośnikowe – Wiszące głośniki – Subwoofery

RDNet READY

Oprogramowanie RCF RDNet jest doskonałym narzędziem do konfiguracji i zarządzania jednostkami systemu Business Music w dowolnym miejscu. Pomaga monitorować i kontrolować wszystkie ustawienia DSP i zapewnić najlepszą wydajność systemu. RDNet to bezpieczne i solidne narzędzie do zarządzania dla małych, średnich i dużych systemów, a także złożonych i rozbudowanych instalacji. Oparty na zastrzeżonym protokole sieciowym RDNet, zapewnia proste monitorowanie i intuicyjne sterowanie systemem audio RCF do każdego podłączonego urządzenia / obiektu.

 

POBIERZ KATALOG