Szukaj

DB-TPA1A - Plena Matrix

Asortyment

Rozwiązanie, które przenosi nas w prawdziwy XXI wiek w technologii cyfrowych instalacji nagłośnieniowych dostępnych dla każdego!!!

Łatwość obsługi, bezkompromisowa jakość wykonania, wspaniały dźwięk, design i możliwości – oto przymiotniki idealnie opisujące nowy system w rodzinie BOSCH.

System BOSCH PLENA MATRIX umożliwia nam skonfigurowanie systemu nagłośnienia posiadającego 8 niezależnych stref nagłośnienia, każda strefa w dowolnej technologii (Wyjścia 100V/70V, 8OHM/4OHM) z możliwością wywołania z poziomu stacji wywoławczej oraz skomutowania dowolnych sygnałów (z puli 5 mikrofonowych oraz 3 liniowych) do poszczególnych stref, niezależnego sterowania z danych stref przy pomocy pulpitów naściennych. PLENA MATRIX to możliwość zdalnego sterowania za pomocą urządzeń przenośnych (LAPTOP, TABLET). Najważniejszą cechą systemu jest pełen procesing DSP oraz jakość reprodukowanego dźwięku, której nie znajdziemy w żadnym innym systemie instalacji konsumenckich (Zakres dynamiki (A-ważony): PLM-4P125>101 dB, PLM-4P220>102 dB
Pasmo przenoszenia (-1 dB) 65 Hz ÷ 20 kHz (+0/-3 dB))!!!

System posiada wiele udogodnień oraz rozwiązań oszczędnościowych, takich ja np. system przełączania urządzeń w TRYB CZUWANIA, gdy czujnik ruchu połaczony z instalacją nie wykryje impulsu przez np. 30 min – to sprawia, że system jest oszczędny i niemal bezobsługowy!

BOSCH PLENA MATRIX w połączeniu z gama głośników instalacyjnych z oferty BOSCH, jak również rewelacyjnie brzmiących, profesjonalnych i luksusowych produktów DYNACORD to rozwiązanie idealne w restauracjach, pubach, kawiarniach, klubach fitness, salach konferencyjnych, obiektch kult i wszędzie tam gdzie liczy się prostota obsługi i jakość dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną oraz do prezentacji systemu.