Szukaj

DB-TPA1A - PowerMate

Asortyment

DYNACORD był pierwszym producentem, który zintegrował mikser sygnału audio oraz wzmacniacz mocy, umieszczając te urządzenia we wspólnej, przenośnej, kompaktowej obudowie. Firma może pochwalić się ponad 65-letnią tradycją i bogatym doświadczeniem w rozwoju, projektowaniu oraz produkcji mobilnych ampli-mikserów. W świetle powyższych faktów DYNACORD uznawany jest powszechnie za prekursora w tej dziedzinie.

Fundamentalne założenia i wypracowane koncepcje sprzed 65 lat są nadal konsekwentnie realizowane, a co ważne są też udoskonalane z zastosowaniem najnowszych materiałów oraz osiągnięć technologicznych z niezmiennie tą samą, dużą dbałością o komfort pracy i zadowolenie użytkownika. Dzięki takim założeniom, DYNACORD zawsze posiadał w swojej ofercie modele, które spotykały się z dużym uznaniem odbiorców, ciesząc się ogromną, wieloletnią popularnością na rynku.

Dewizą konstruktorów „oryginalnego” PowerMate było oddanie do dyspozycji klientów większej mocy, większej ilości efektów o znacznie wyższej jakości, a także większej ilości funkcji przydatnych w pracy. Doskonała realizacja tych założeń wyznaczyła nowy, przemysłowy standard dla profesjonalnych mikserów ze zintegrowanym procesorem efektów oraz wzmacniaczem przetwarzającym dźwięk z najwyższą koncertową jakością. PowerMate jest mobilnym, kompaktowym, ale jednocześnie doskonałym narzędziem, które stanowi kompletną propozycję dla niewielkich systemów PA.

Wszystkie wymienione założenia oraz wszechobecny duch innowacji, towarzyszyły kolejnym pracom nad doskonaleniem technologii ampli-mikserów. W rezultacie, obecny PowerMate-3 jest bardzo intuicyjnym, przyjaznym użytkownikowi narzędziem, które zapewnia niezawodną, bezpieczną eksploatację, gwarantując przy tym efektywną i komfortową pracę, jak również oszczędność energii. Z uwagi na bogate wyposażenie oraz wszechstronność zastosowania, PowerMate-3 stanowi w szerokim zakresie idealne rozwiązanie dla wielu profesjonalnych zastosowań – od indywidualnych występów na żywo – po obsługę średniej wielkości imprez, a także jako kluczowy element różnych stałych instalacji w hotelach, kościołach, halach, klubach, salach konferencyjnych czy restauracjach. DYNACORD PowerMate-3 spotka się z uznaniem wszędzie tam, gdzie wymogiem nadrzędnym jest wysoka jakość dźwięku i niezawodność działania w każdej sytuacji.

Ważniejsze cechy PowerMate-3:
• bezkompromisowa jakość,
• intuicyjna sekcja miksowania,
• 2 procesory efektów (100 presetów fabrycznych + 20 dla ustawień użytkownika),
• zintegrowany interfejs USB 2.0 kompatybilny z PC i Mac,
• korektor graficzny w sekcji master,
• duży kontrastowy wyświetlacz OLED,
• wzmacniacz mocy klasy D, oferujący 2 x 1000 W RMS dla 4 Ohm,
• stosunkowo niewielka waga, kompaktowe wymiary,
• innowacyjne rozwiązania transportowe – specjalna pokrywa transportowa dla modelu 1000 i 1600
ze zintegrowanymi uchwytami,
• niski poziom zużycia energii.

Modele PowerMate-3 są odpowiednikami mikserów CMS-3, wyposażonymi we wzmacniacz o mocy 2 x 1000W RMS dla 4 Ohm.