Szukaj

DB-TPA1A - Seria IS i SP

Asortyment

Kolumny głośnikowe IS to efektywne kosztowo rozwiązanie, zapewniające precyzyjne pokrycie dźwiękiem w dyspersji pionowej oraz spójny poziom sygnału w całej długości pomieszczenia, zwłaszcza w połączeniu ze wzmacniaczami i procesorami Ashly, wykorzystującymi oprogramowanie Protēa lub AquaControl ™.

Kolumny IS wyglądają doskonale zainstalowane tuż obok płaskich ekranów w salach konferencyjnych. W połączeniu z subwooferami SP 12.1P oraz SP-8.1P, tworzą wielozadaniowy i skuteczny system, idealny do zastosowań w kościołach, podczas przyjęć weselnych czy imprez firmowych.

Dwa głośniki IS mogą być łączone za pomocą opcjonalnego wspornika. Dostępne są również mocowania do statywów i trójnogów.

Seria IS to liniowe kolumny głośnikowe o smukłym kształcie, zaprojektowane w celu zapewnienia  wysokiego poziomu jakości mowy i odtwarzanej muzyki w miejscach wymagających zastosowania urządzeń niskoprofilowych, zapewnienia wysokiego poziomu zrozumiałości mowy oraz równomiernego i szerokiego pokrycia dźwiękiem. Wytrzymałe, w pełni metalowe obudowy, gwarantują odporność  na wymagania mobilnego użytkowania, jak również instalacji. Przełącznik impedancji (8 Ω / 32 Ω) umożliwia zastosowanie zarówno konfiguracji głośników 2/4, jak również wielu głośników na jeden kanał (tj. systemów dystrybucyjnych), a to wszystko bez obciążania wzmacniacza i bez potrzeby stosowania transformatorów.  Kolumny mogą pracować w dwóch konfiguracjach: IS-2.8P 2”x 8 kolumn i IS-3.8P 3” x 8 kolumn. Seria IS została zaprojektowana, aby zapewnić optymalną wydajność w połączeniu z procesorem DSP Ashly opartym na oprogramowaniu Protea lub AquaControl. Dla zwiększenia zasięgu systemu, dwa głośniki mogą zostać ustawione jeden na drugim za pomocą opcjonalnej płyty łączeniowej. Subwoofery SP-12.1P oraz SP-8.1P stanowią znakomite uzupełnienie o niskie częstotliwości. W zestawie znajdują się wsporniki ścienne do montażu podtynkowego. Dostępne są również inne opcje montażu. Kolumny są dostępne w kolorze czarnym lub białym.