Szukaj

D1 Art - SPACE by CODA

Asortyment

                                                                    

SPACE by CODA integruje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, oświetlenie otoczenia oraz zaawansowane rozwiązania akustyczne w formie ekranu projekcyjnego 4K lub wybranej pracy artystycznej. To eleganckie, zintegrowane rozwiązanie systemowe, które pozwala wypełnić każdą przestrzeń, dyskretnym, ale potężnym dźwiękiem.

SPACE Designer od SPACE by CODA !

Kompleksowe narzędzie do projektowania, które umożliwia stworzenie systemu SPACE pasującego idealnie do każdej przestrzeni, bazującego na panelach w postaci urządzeń głośnikowych, modułów absorbujących czy dyfuzorów akustycznych. Pozawala zaprojektować system w dowolnym formacie, w tym dźwięku przestrzennego, zawierającego adaptację akustyczną, będący jednocześnie elementem aranżacji wnętrza.
Określ idealny rozmiar i konfigurację, a następnie wybierz pomiędzy SPACE Panel a SPACE Art.
Lub.. po prostu skorzystaj z jednego z gotowych szablonów!

Możesz wypróbować nowe narzędzie SPACE Designer już dziś – zapisz się tutaj:

 

 

SPACE Quick Reference Guide

 

 

ZMIENIAMY WYGLĄD DŻWIĘKU

Oto jak wygląda innowacja.

SPACE by CODA to rewolucyjny nowy sposób na wkomponowanie wspaniałego brzmienia w sposób wcześniej niemożliwy, za pomocą innowacyjnych modułów umieszczonym w ramach dzieł sztuki i ekranów projekcyjnych. Zaledwie 70 mm głębokości, ultrapłaskie moduły zapewniają krystalicznie czysty dźwięk o wydajności dorównującej, a nawet przewyższającej wydajność konwencjonalnie zaprojektowanych głośników.

Przekształcanie przestrzeni w sposób zapewniając dyskretny i niewidoczny dźwięk oraz pełne brzmienie nawet w najtrudniejszych środowiskach. Koniec z brzydkimi czarnymi pudłami.

DŹWIĘK KONCERTOWEJ JAKOŚCI

Gdziekolwiek Tylko Chcesz.

Usłysz pełne spektrum dźwięku, z klarownością i niewiarygodną mocą. Innowacyjna technologia przetworników zapewnia moc i wierną reprodukcję dźwięku, wcześniej nieosiągalne w tak kompaktowych przestrzeniach.

Unikalne magnetyczne przewodniki falowe ‚instafit’, charakterystyczne dla modułów audio SPACE audio, ułatwiają wytwarzanie kierowalnego dźwięku z możliwością tworzenia dźwięku przestrzennego – a wszystko to z panelu.

Przy zaledwie 70 mm głębokości panelu, możesz dostarczać oszałamiający dźwięk w miejscach, w których dotąd nie było to możliwe.

 

PROJEKTUJ NA SPACE

Nieograniczone Możliwości Wizualne

Ekran Space zapewnia najnowocześniejszą powierzchnię projekcyjną w jakości 4K. Wyświetlaj różnorodne treści wizualne, zachowując jednocześnie ukrytą technologię nagłośnieniową. Dźwięk powinien być słyszany, a nie widziany.

NOWE PŁÓTNO DLA TWÓRCZEGO UMYSŁU

Sztuka Razem z Dźwiękiem

Wyświetlaj dzieła sztuki, fotografie i inne, wykonane na miarę. Panele SPACE Art mogą być rozmieszczone w dowolnej proporcji, rozmiarze lub indywidualnej orientacji, tworząc bezramowe wizualizacje, dyskretnie ukrywające głośniki.

Panele SPACE Art mogą być dostarczane z wydrukami cyfrowymi na płótnie o wysokiej rozdzielczości zamiast tkaniny projekcyjnej, wykorzystując te same rewolucyjne technologie głośnikowe zintegrowane w SPACE.

 

MODULARNE I ELASTYCZNE

Stworzone Na Miarę

Space składa się z różnorodnych modułów, umożliwiających stworzenie systemu spełniającego dokładne indywidualne wymagania. Panele Space różnią się rozmiarem w ramach ustalonego formatu, podczas gdy Space Art jest dostępny w całkowicie dowolnie konfigurowalnym formacie.

Wykonane idealnie na miarę, z wykorzystaniem trzech rozmiarów modułów głośnikowych i opcjonalnych falowodów kierunkowych.

Dyfuzory dźwiękowe i zabiegi akustyczne mogą zostać połączone z modułami głośnikowymi, dla zapewnienia lepszej kontroli nad dźwiękiem w pomieszczeniu.

 

Zastosowania