Szukaj

DB-TPA1A - SPACE by CODA

Asortyment

                                              

SPACE by CODA integruje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, oświetlenie otoczenia oraz zaawansowane rozwiązania akustyczne w formie ekranu projekcyjnego 4K lub wybranej pracy artystycznej. To eleganckie, zintegrowane rozwiązanie systemowe, które pozwala wypełnić każdą przestrzeń, dyskretnym, ale potężnym dźwiękiem.

SPACE Designer od SPACE by CODA !

Kompleksowe narzędzie do projektowania, które umożliwia stworzenie systemu SPACE pasującego idealnie do każdej przestrzeni, bazującego na panelach w postaci urządzeń głośnikowych, modułów absorbujących czy dyfuzorów akustycznych. Pozawala zaprojektować system w dowolnym formacie, w tym dźwięku przestrzennego, zawierającego adaptację akustyczną, będący jednocześnie elementem aranżacji wnętrza.
Określ idealny rozmiar i konfigurację, a następnie wybierz pomiędzy SPACE Panel a SPACE Art.
Lub.. po prostu skorzystaj z jednego z gotowych szablonów!

Możesz wypróbować nowe narzędzie SPACE Designer już dziś – zapisz się tutaj:

SPACE Quick Reference Guide

ZMIENIAMY WYGLĄD DŻWIĘKU

Oto jak wygląda innowacja.

SPACE by CODA to rewolucyjny nowy sposób na wkomponowanie wspaniałego brzmienia w sposób wcześniej niemożliwy, za pomocą innowacyjnych modułów umieszczonym w ramach dzieł sztuki i ekranów projekcyjnych. Zaledwie 70 mm głębokości, ultrapłaskie moduły zapewniają krystalicznie czysty dźwięk o wydajności dorównującej, a nawet przewyższającej wydajność konwencjonalnie zaprojektowanych głośników.

Przekształcanie przestrzeni w sposób zapewniając dyskretny i niewidoczny dźwięk oraz pełne brzmienie nawet w najtrudniejszych środowiskach. Koniec z brzydkimi czarnymi pudłami.

DŹWIĘK KONCERTOWEJ JAKOŚCI

Gdziekolwiek Tylko Chcesz.

Usłysz pełne spektrum dźwięku, z klarownością i niewiarygodną mocą. Innowacyjna technologia przetworników zapewnia moc i wierną reprodukcję dźwięku, wcześniej nieosiągalne w tak kompaktowych przestrzeniach.

Unikalne magnetyczne przewodniki falowe ‚instafit’, charakterystyczne dla modułów audio SPACE audio, ułatwiają wytwarzanie kierowalnego dźwięku z możliwością tworzenia dźwięku przestrzennego – a wszystko to z panelu.

Przy zaledwie 70 mm głębokości panelu, możesz dostarczać oszałamiający dźwięk w miejscach, w których dotąd nie było to możliwe.

PROJEKTUJ NA SPACE

Nieograniczone Możliwości Wizualne

Ekran Space zapewnia najnowocześniejszą powierzchnię projekcyjną w jakości 4K. Wyświetlaj różnorodne treści wizualne, zachowując jednocześnie ukrytą technologię nagłośnieniową. Dźwięk powinien być słyszany, a nie widziany.

NOWE PŁÓTNO DLA TWÓRCZEGO UMYSŁU

Sztuka Razem z Dźwiękiem

Wyświetlaj dzieła sztuki, fotografie i inne, wykonane na miarę. Panele SPACE Art mogą być rozmieszczone w dowolnej proporcji, rozmiarze lub indywidualnej orientacji, tworząc bezramowe wizualizacje, dyskretnie ukrywające głośniki.

Panele SPACE Art mogą być dostarczane z wydrukami cyfrowymi na płótnie o wysokiej rozdzielczości zamiast tkaniny projekcyjnej, wykorzystując te same rewolucyjne technologie głośnikowe zintegrowane w SPACE.

MODULARNE I ELASTYCZNE

Stworzone Na Miarę

Space składa się z różnorodnych modułów, umożliwiających stworzenie systemu spełniającego dokładne indywidualne wymagania. Panele Space różnią się rozmiarem w ramach ustalonego formatu, podczas gdy Space Art jest dostępny w całkowicie dowolnie konfigurowalnym formacie.

Wykonane idealnie na miarę, z wykorzystaniem trzech rozmiarów modułów głośnikowych i opcjonalnych falowodów kierunkowych.

Dyfuzory dźwiękowe i zabiegi akustyczne mogą zostać połączone z modułami głośnikowymi, dla zapewnienia lepszej kontroli nad dźwiękiem w pomieszczeniu.

Zastosowania

 Nowa Odsłona Galerii SPACE by CODA!

Kolejnym nowym dodatkiem do Space Designer jest Galeria Space by Coda, która prezentuje prace pięciu utalentowanych artystów, których oryginalne dzieła sztuki mogą być bezpośrednio włączane do projektów i dopasowywane do paneli SPACE za pomocą funkcji drag&drop. Galeria zostanie w przyszłości rozbudowana o ekskluzywne dzieła szerszego grona artystów. Klienci, którzy wolą używać lub zlecać własne prace artystyczne, mogą to zrobić, przesyłając je do Space Designer i korzystając z tej samej funkcji drag&drop

Uproszczony Wybór Obrazu: Znajdź w prosty sposób idealne dzieło sztuki, które uzupełni Twój unikalny projekt SPACE by CODA – wystarczy dodać obraz za pomocą funkcji drag&drop do Twojego kolejnego projektu.

Odwiedź: SPACE by CODA Gallery